Kategorie

Zpět na nadřazenou kategorii

Bluetooth Stereo Headset HBH-DS220(počet příspěvků: 1)    zobrazit »

Minireproduktory MD-6(počet příspěvků: 1)    zobrazit »

Paměťová karta micro SD 2GB Sandisk PREMIER(počet příspěvků: 1)    zobrazit »

Paměťová karta mini SD 4GB(počet příspěvků: 1)    zobrazit »

pouzdro CP-221 univerzální black yellow(počet příspěvků: 2)    zobrazit »

pouzdro CP-71 pro N70(počet příspěvků: 4)    zobrazit »

záložní zdroj DC-8(počet příspěvků: 1)    zobrazit »

Napište příspěvek do kategorie :

Výpis příspěvků:

19.12.2017 13:12

Mobilní telefon pro 8leté dítě

Jarda píše:
Dobrý den, potřeboval bych radu, jaký mobil pořídit pro 8leté dítě? Mě osobně připadá ještě brzo na mobil, ale žena by ráda měla potomka pod kontrolou. Tudíž bych potřeboval poradit, co nejlepší řešení.

02.09.2015 23:06

píše:

13.08.2015 19:19

Samsung galaxy note 4

Jan Demeter píše:
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli je mobil EU, nebo České distribuce, 2/ jak je to u vás případe reklamace posila se jen k vam? Děkuji Demeter

01.10.2012 10:01

výběr telefonu

Zuzka píše:
Jsem bezradná z výběru telefonu, proto bych ráda požádala o radu někoho, kdo tomu rozumí lépe než já - tj. kohokoli :) Z telefonu hodlám zejména volat, psát maily, smsky, hledat něco na netu aniž by mi to hlásilo, že stránka obsahuje moc dat a padalo to, někdy třeba poslouchat hudbu, fotit spíš jako záznam než nějaké super fotky, ocením navigaci a možnost natočit video. Chtěla bych 3G a Wifi. Nepotřebuju sociální sítě, sledování filmů atd. Chci aby šly vypnout datové služby např v zahraničí. Manžel má služební Blackberry, tak jsem si vybrala taky BB 9360, ale vlastně netuším, co by mi chodilo a co ne, když nechci platit Vodafonu za nějaké extra Blackberry služby - BB Massanger by byl fajn. Takže koukám na další a další a nevím. I navigaci bych nejraději offline, ale chápu, že vše mít nelze. Cenový strop je 5 tis Kč. Prosím pěkně o radu, co zvolit.

03.06.2011 06:12

help

xperia x10 píše:
Caute,poradte nekdy prosim,odesel mi kryt na usb konektor,da se to nekde koupip? Diky

Nákupní košík
  • Váš nákupní košík je prázdný
Váš nákupní košík je prázdný.
Novinky na e-mail

Odebírejte novinky ze světa mobilů a akční nabídky e-mailem!

• SONY
  • Samsung
  • Apple
  • Microsoft
  • Huawei