Kategorie Aligator

Zpět na nadřazenou kategorii

A500 black(počet příspěvků: 3)    zobrazit »

A600 black (CZ Distribuce)(počet příspěvků: 2)    zobrazit »

A800 Black(počet příspěvků: 2)    zobrazit »

Aligator D920 Dual SIM Black Silver (CZ Distribuce)(počet příspěvků: 2)    zobrazit »

D730 silver(počet příspěvků: 14)    zobrazit »

Napište příspěvek do kategorie Aligator:

Výpis příspěvků:

07.10.2018 11:02

aligator s4080 duo ruzovy

radek píše:
Dobry den, mobil jsem pouzival bez sim pouze na internet sim nebyla nikdy vlozena, ale ted to po me chce zadat kod pin ale nevím jaky když tam nikdy nebyla zadna sim. nevite někdo co s tim ? dekuji za odpověď

09.10.2018 09:29

RE: aligator s4080 duo ruzovy

Cesky-mobil píše:
Dobrý den, pokud byla tedy vložena SIM karta (i klidně datová), může telefon požadovat PIN SIM karty, která byla vložena. Telefon může vyžadovat i PIN obrazovky (nebo telefonu), pokud bylo nastaveno nějaké zabezpečení. Odblokace SIM karty může provést pouze operátor, odblokace zámků telefonu (PIN, gesto, heslo apod.) lze provést přehrátím softwaru telefonu přes servisní středisko. S pozdravem Pelc ADMIN

12.11.2016 15:11

A320 dual senior

Hana píše:
Dobrý den, prosím o radu. Zakoupila jsem zmíněný telefon mamince a pokouším se jej nastavit pro co nejjednodušší ovládání. Dle návodu telefon podporuje i zrychlené vytáčení uložených tel.čísel, která jsou zadaná pod jednotlivými klávesami. Přestože mám vše nastaveno, zrychlená volba tel. čísla nefunguje, vždy se objeví hlášení "Nedokončeno". (Zadávám takto: stisk. např. kl.2, stisk vytočit, ukáže se Čekejte prosím a pak Nedokončeno). Kde je prosím chyba? Děkuji za vaši pomoc.

23.06.2010 12:13

?

bose píše:
Nemate nahodou nejake informacie o tom, ze kolko kusov bloli predane z týchto telefonov? Bol by som zvedavy, ci kupuju tieto modeli...

29.06.2010 15:57

Aligator - prodej

Cesky-mobil píše:
Aligator - prodej: Dobrý den, Vložil jste dotaz do nespecifikované kategorie. Pokud máte namysli Aligator A500, tak můžeme říci, že z telefonů pro seniory je nyní nejprodávanější.

Nákupní košík
  • Váš nákupní košík je prázdný
Váš nákupní košík je prázdný.
Novinky na e-mail

Odebírejte novinky ze světa mobilů a akční nabídky e-mailem!

• SONY
  • Samsung
  • Apple
  • Microsoft
  • Huawei