Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se může doba expedice prodloužit na 1-5 dní. Děkujeme za pochopení.

Amazon Fire TV Stick 2021

Kód: BBOB000101
Akce Tip
Neohodnoceno
1 188 Kč
Nedostupné
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Streamovací zařízení Amazon Fire TV Stick 2021 (HD) vám přináší rychlé streamování ve Full HD. Má o 50 % vyšší výkon, dálkový ovladač, zvuk Dolby Atmos, ovládání hlasem Alexa, Fire TV a připojení přes port HDMI.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bleskové streamování ve Full HD
Fire TV Stick zjednodušuje streamování pomocí tlačítek napájení, hlasitosti a ztlumení v jediném dálkovém ovladači. A s o 50 % vyšším výkonem než předchozí generace, Fire TV Stick poskytuje rychlé spouštění aplikací a rychlé streamování ve Full HD.

Prostorový zvuk Dolby Atmos
Pociťte, jak scény ožijí s pohlcujícím zvukem Dolby Atmos u vybraných titulů, včetně Netflix, Prime Video a Disney+, když jsou připojeny ke kompatibilním soundbarům a domácím audio systémům. Dolby Atmos přenáší zvuky všude kolem vás – dokonce i nad vámi – a ponoří vás do toho, co sledujete.

Hlasové ovládání Alexa
Stačí stisknout a požádat Alexu o vyhledání, spuštění a ovládání obsahu nebo dokonce přepnutí na kabel. Rychle se dostanete k oblíbeným aplikacím – Netflix, Prime Video, Disney+ a Hulu – pomocí přednastavených tlačítek. Překročte rámec streamování, abyste mohli sledovat sportovní výsledky, přehrávat hudbu nebo sledovat živé kanály z kamery. Vyhrazená tlačítka napájení a hlasitosti ovládají váš kompatibilní televizor, soundbar a přijímač.

Intuitivní Fire TV
Streamování na Fire TV je jednoduché a intuitivní. Vše začíná v hlavní nabídce, kde můžete rychle přistupovat ke svému oblíbenému obsahu. Hledejte ve stovkách kanálů a aplikací, abyste našli to, co chcete sledovat. Užijte si personalizované streamování pomocí profilů s doporučeními, historií sledování a seznamy sledování - pro každou osobu ve vaší domácnosti.

Port HDMI
Kompaktní design se zapojuje přímo do portu HDMI a lze jej úhledně zastrčit za televizor. Zakomponujte Fire TV Stick mezi televizory doma nebo si ho odvezte na chalupu, aby váš obsah mohl cestovat s vámi.

Certifikace - Certified for Humans
Produkty Certified for Humans jsou chytrá zařízení pro laiky. Zařízení bez stresu a trpělivosti. Připojení k Alexa je rychlé a snadné – dokonce i aktualizace softwaru jsou automatické. Všechna zařízení Certified for Humans splňují vysoký standard a zákazníci je milují, protože jsou překvapivě jednoduché.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: