Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A

Kód: 7JEA000101
Akce
79 hodnocení
5 588 Kč
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Aktivní potlačování hluku pro poslech, který vás pohltí. Režim propustnosti. Špunty na výběr. Kouzlo pro tvoje uši. A nyní s MagSafe bezdrátovým pouzdrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se pohltit světem hudby s AirPods Pro od Applu!

Produkt podléhá specifickým podmínkám při vrácení ve 14ti dnech (viz. obchodní podmínky - odstavec 5.1)

AirPods Pro jsou bezdrátová sluchátka navržena a vyrobena firmou Apple pro ten nejlepší prožitek z hudby. Jsou vybavena jak aktivním potlačováním hluku, tak režimem propustnosti, abyste slyšeli, co se kolem děje jen v momentě, kdy to opravdu potřebujete. Jejich tvar a celkové provedení jsou nejen elegantní, ale také nesmírně pohodlné. Součástí balení jsou totiž tři velikostí špuntů, a tak hravě zapadnou do každého ouška. Zapomeňte na sluchátka, která vypadávají nebo jsou nepohodlné. S AirPods Pro tohle nikdy nezažijete. Nechte se pohltit světem hudby!

Apple AirPods Pro

Nenechte se vyrušovat!

Samozřejmostí těchto sluchátek je aktivní potlačování hluku, díky kterému si naprosto užijete hudbu či volání i v momentech, kdy se nacházíte v hlučném prostředí. Sluchátka účinně blokují okolní svět, takže vy můžete vnímat jen to, co opravdu poslouchat chcete. Jak tohle funguje? AirPods Pro jsou vybaveny mikrofonem, který je namířen směrem ven, kde snímá zvuk zvnějšku, a AirPods Pro ho pak kompenzují patřičným inverzním signálem, vnější zvuk potlačí ještě dříve, než ho vůbec zaslechnete. Potlačování hluku se průběžně dolaďuje až 200krát za sekundu, a tak výsledný čistý zvuk je opravdu dokonale pohlcující.

Apple AirPods Pro

Tvařte se nenápadně!

Máte pocit, že vás kolega odvedle pomlouvá, protože máte právě nasazená sluchátka a myslí si, že ho neuslyšíte? Vyveďte ho z omylu, zapněte režim propustnosti a hlavně... Tvařte se nenápadně! Stačí podržet tlakový snímač na stopce sluchátek a z aktivního potlačování hluku se hravě přepnete do režimu propustnosti. Ten funguje tak, že okolní zvuk proniká dovnitř, i když máte sluchátka v uších. Takže lidé, se kterými mluvíte, uslyšíte naprosto přirozeně. A pokud jste navíc v hlučném prostředí, určitě využijete také funkci Zesílení konverzace. Tato funkce dokáže oddělit hlas druhé osoby od okolních zvuků, abyste slyšeli a rozuměli zřetelněji. 

Apple AirPods Pro

Kvalita na prvním místě!

Od AirPods Pro snad nemůžete očekávat ani jiný, než kvalitní, zvuk. Díky adaptivní ekvalizaci sluchátka automaticky dolaďují zvuky podle tvaru ucha, aby prožitek z poslechu byl nejen kvalitní, ale především naprosto konzistentní. O kvalitu zvuku se stará speciálně zkonstruovaný reproduktor, který díky vysoce pohyblivé membráně a nízkému zkreslení vám zaručí přesvědčivé podání basů. O průzračně čistý a dokonale čitelný zvuk se pak stará superúčinný zesilovač s velkým dynamickým rozsahem. Nejen, že odstraňuje hluk na pozadí, ale také šetří baterii. S AirPods Pro tak zkrátka získáte ten nejlepší sluchový zážitek. A navíc se o ně nemusíte ani obávat. Jsou totiž odolné proti potu a vodě a jejich mikrofony jsou chráněny hustým pletivem, díky kterému čistě snímají hovory i ve větru.

Apple AirPods Pro

A hned v závěsu je výkon!

Protože výkon s kvalitou úzce souvisí. AirPody pro jsou technicky našlapané, a to díky řešení System in Package s čipem H1, který všechno řídí. Čip H1 je složen z 10 audio jader, které zpracovávají zvuk s neskutečně nízkou latencí. Díky tomuto procesu tak získáte nerušený poslechový zážitek v reálném čase. Součástí sluchátek je také tlakový snímač, jenž slouží ke snadnému ovládání hudby, přijímání hovorů či přepínání mezi režimy aktivního potlačování hluku a propustnosti. Navíc vydrží opravdu mnoho! S MagSafe nabíjecím pouzdrem vydrží baterie AirPodů Pro více než 24 hodin poslechu. A když už přeci jen dojde šťáva, stačí je jen nabít a můžete fungovat zase o kousek déle!

Apple AirPods Pro

V jednoduchosti je kouzlo!

A Apple je svou jednoduchostí, ale zároveň skvělou provázaností, proslulý. Díky automatickému přepínání, můžete hladce AirPody Pro využívat jak při poslechu hudby z iPhonu, AppleWatch, iPadu, Macu či Apple TV. A abyste dosáhli opravdu optimálního poslechu, stačí si spustit Test uchycení nástavců. Ten vám pomůže najít správnou velikost špuntů, která v uších nejlépe těsní. Protože, kdy sluchátka do uší padnou jako ulitá, budete si je moci vychutnávat se vší parádou. 

Apple AirPods Pro

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Značka: Apple
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: