Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že během státního svátků 28.09.2023, budou naše pobočky zavřeny. Všechny objednávky vytvořeny dne 28.09.2023 budou expedovány následující pracovní den. Děkujeme za pochopení.

Apple AirPods Pro 2021 MLWK3ZM/A

Kód: 7JEA000101
Akce
80 hodnocení
5 559 Kč
Nedostupné
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Aktivní potlačování hluku pro poslech, který vás pohltí. Režim propustnosti. Špunty na výběr. Kouzlo pro tvoje uši. A nyní s MagSafe bezdrátovým pouzdrem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple AirPods Pro White 2021

  • Aktivní potlačování hluku pro poslech, který tě pohltí.
  • Režim propustnosti. Když potřebuješ vědět, co se děje kolem.
  • Špunty na výběr. Pohodlné celý den.

Vyladili jsme detaily, které přispívají k pohodlí, a vytvořili novou třídu sluchátek do uší. S vyměnitelnými špunty, které výjimečně dobře těsní a podporují aktivní potlačování hluku. Budeš vnímat jenom muziku a na sluchátka úplně zapomeneš.

Vyber si ze tří velikostí měkkých, pružných silikonových špuntů, které snadno přicvakneš. A pomocí testu uchycení si zvolíš tu nejlepší velikost, která ti pohodlně sedne a poskytne optimální zvuk.

Vnitřně kónicky tvarované koncovky se přizpůsobují tvaru ucha a výborně AirPody Pro drží. A díky průduchům na vyrovnávání tlaku nebudeš o sluchátkách ani vědět.

Aktivní potlačování hluku - Zvuk, který dělá ticho.
AirPods Pro jsou jediná špuntová sluchátka s aktivním potlačováním hluku, která se neustále přizpůsobují geometrii ucha a usazení koncovek. Účinně blokují okolní svět, takže vnímáš jen to, co posloucháš.

AirPods Pro ho pak kompenzují patřičným inverzním signálem, který vnější zvuk potlačí, ještě než ho uslyšíš.
Mikrofon namířený dovnitř snímá nežádoucí zvuky zevnitř ucha, aby sluchátka mohla kompenzovat i ty.

Potřebuješ vědět, co se děje kolem? Podržením tlakového snímače na stopce přepneš z aktivního potlačování hluku do režimu propustnosti, ve kterém okolní zvuk proniká dovnitř. Takže třeba lidi, se kterými mluvíš, uslyšíš úplně přirozeně.

A když se bavíš s někým osobně v hlučném prostředí, funkce Zesílení konverzace oddělí hlas druhé osoby od zvuků v okolí, takže zřetelněji rozumíš všemu, co říká.

  • Speciálně zkonstruovaný reproduktor s vysoce pohyblivou membránou a nízkým zkreslením zaručuje přesvědčivé podání basů.
  • Mikrofon namířený dovnitř snímá zvuk, jak ho slyšíš. Podle toho pak AirPody Pro dolaďují jeho střední a nízké frekvence.
  • Zesilovač ve spojení s čipem H1 odstraňuje hluk na pozadí a upravuje hlasitost poslouchaného zvuku.
  • Superúčinný zesilovač s velkým dynamickým rozsahem produkuje průzračně čistý a dokonale čitelný zvuk a zároveň šetří baterii.

Prostorový zvuk filmů a seriálů tě obklopí jako v kině – dynamické snímání polohy hlavy totiž zajistí, že k tobě každý zvuk přichází ze správného směru.

A když si pouštíš hudbu z Apple Music, technologie prostorového zvuku s dynamickým snímáním polohy hlavy tě obklopí zvukem ze všech stran a nachystá ti trojrozměrný poslechový zážitek.

Čip, který udává tón.
Technicky našlapané a přitom kompaktní AirPody Pro jsou postavené na řešení System in Package (SiP) s čipem H1, který všechno diriguje.
Deset audio jader čipu Apple H1 zpracovává zvuk s neskutečně nízkou latencí, která je předpokladem potlačování hluku v reálném čase.
Zapouzdřená soustava integrovaných obvodů je uspořádaná tak, aby celek odpovídal tvaru lidského ucha a sluchátka pohodlně a stabilně seděla.
Tlakový snímač slouží ke snadnému ovládání hudby, přijímání hovorů a přepínání mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti. Režimy můžeš přepínat i podržením posuvníku hlasitosti v Ovládacím centru na iPhonu.

AirPody Pro počítají s tím, jaké máš na sebe nároky. Proto odolají potu a vodě. A jejich mikrofony chráněné hustým pletivem čistě snímají hovory i ve větru.*

*Vyhovují specifikaci IPX4 podle normy IEC 60529. Odolnost proti potu a vodě není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit.

Nabíjej bez drátu. Používej bez oddechu.
S MagSafe nabíjecím pouzdrem vydrží baterie AirPodů víc než 24 hodin. Pouzdro je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami včetně těch s MagSafe, takže bezdrátové nabíjení je naprostá pohoda. A když je baterie skoro vybitá, zobrazí ti AirPody Pro na iPhonu připomenutí, ať je necháš nabít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Distribuce: EU
Značka: Apple

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×