Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se může doba expedice prodloužit na 1-5 dní. Děkujeme za pochopení.

Apple TV HD MHY93 32GB Black

Kód: RS1B000101
Neohodnoceno
4 505 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple TV HD MHY93 32GB
Nový rozměr sledování televize

Apple TV HD propojuje to nejlepší ze světa filmu a televize se zařízeními a službami Apple. Je to zážitek, který dá tvému obýváku nový rozměr.

Jako v kině s Dolby Vision + Dolby Atmos
Na Apple TV HD s Dolby Vision působí filmy a seriály jako živé. Připoj audiosystém kompatibilní s Dolby Atmos a nech se pohltit trojrozměrným zvukem.Apple TV HD ti doma nachystá plnohodnotný zážitek jako v kině.

Video s vysokým dynamickým rozsahem
Apple TV HD podporuje video s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a 60 snímky za sekundu, které přehrává s jasnějšími, věrnějšími barvami a s lépe vykreslenými detaily. Akční sportovní záběry jsou nádherně plynulé. Dokumentární filmy o přírodě ožívají. A videa na YouTube úplně vystupují z obrazovky.

Automatická kalibrace barev
Nastavování ideální kvality obrazu může člověka dost potrápit. Ale to je minulost. Apple TV HD ve spojení s iPhonem umí obraz zkalibrovat automaticky. Stačí jednou namířit iPhone na televizní obrazovku a pak už můžeš filmy a seriály sledovat v takovém podání, jaké si představovali jejich tvůrci.

Přehledný obsah aplikací
Je libo historická dramata, nebo seriály, co hýbou dnešním světem? Na Apple TV HD máš skvělý obsah z aplikací jako Netflix, Amazon Prime Video, MUBI nebo iTunes. A k tomu oceňované Apple Originals z Apple TV+.

Aplikace Apple TV
Seriály a filmy Apple Original z Apple TV+. Tisíce filmů k zakoupení nebo vypůjčení. Všechno, co čekáš od televize. V jedné aplikaci.

Ovladač Apple TV Remote
Ovladač Apple TV Remote spojuje rychlost, plynulost a precizní ovládání s dotykovým clickpadem. Jedním kliknutím tak můžeš procházet jednotlivé tituly v aplikaci Apple TV. Přejetím prstem posouváš dlouhé playlisty v Apple Music. Přejížděním po vnějším kroužku posuneš přehrávání dopředu nebo dozadu a najdeš přesně tu scénu, kterou hledáš.

Apple Music
Pouštěj si na Apple TV HD víc než 75 miliónů skladeb a hudebních videí od 80. let až po největší hvězdy současnosti. Můžeš si dokonce zobrazit texty písniček a zpívat jako při karaoke.

Hraní her Apple Arcade
Na Apple TV HD a velké obrazovce se hraní her z Apple Arcade – od zapeklitých hlavolamů přes magické výpravy až po nekonečné běhačky – mění ve strhující zážitek.

HomeKit
Sleduj současně živý obraz z kamery u vchodových dveří i z dalších kamer kolem domu. Nastavuj termostat. Zkontroluj, jestli máš zamčené dveře. Apple TV HD je chytrá domácí centrála, přes kterou můžeš ovládat všechna svoje zařízení s podporou HomeKitu.

Další důležité parametry:

  • Sdílení AirPlay
  • Podpora více uživatelů
  • Ovládání iPhonem
  • Sdílení zvuku AirPod
  • Sledování filmů a seriálů SharePlay

Doplňkové parametry

Kategorie: Multimediální centra
Hmotnost: 0.3 kg
Distribuce: EU
Barva: Černá
Stav: Nové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: