Baseus GMGM01-01 Myš Gaming Gamo 9 Black

Kód: 3B0B000101
Neohodnoceno
403 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Programovatelná herní myš Baseus Gamo pro hráče je vybavena 9 tlačítky umístěnými v horní a boční části zařízení. S jeho pomocí bude vedení i té nejdynamičtější a nejnáročnější hry mnohem jednodušší a přesnější. To potvrzují četné testy provedené výrobcem s pomocí více než 100 profesionálních uživatelů.

Specifikace:

  • Značka: Baseus
  • Hmotnost: 0,289 kg
  • Velikost: 131,2 mm x 81,6 mm x 42,4 mm
  • Rozlišení: 6400 DPI s možností snížení
  • Materiál: PC + silikon
  • Rozhraní: Standardní USB
  • Bezpečnostní certifikace: CE, RoHS
  • Kompatibilní s: GA01, Win 2000 / XP / ME / Vista / 7/8/10, Android, Linux, systém mobilních telefonů iP, počítačový systém iP atd.

Velmi vysoké rozlišení

Rozlišení myši je až 6400 DPI , což v praxi znamená, že posunutím o jeden palec posunete ukazatel o 6400 pixelů. To je mnohem, mnohem více, než nabízejí standardní modely na trhu. Obvykle hodnota v jejich případě nepřesahuje 1200/1800 DPI, je tedy i pětkrát nižší. Zároveň podle okolností můžete snížit rozlišení. Dočasná redukce se hodí například při hrách, které vyžadují přesné zacílení. Chcete-li to provést, musíte nejprve nakonfigurovat tlačítko ve vyhrazeném připojeném programu.

Myš s tlačítky a podsvícením

Tato drátová optická myš má až 9 programovatelných tlačítek. Výrobce také použil LED podsvícení, které je zabudováno v pouzdře. Díky tomu je hra zábavnější a zlepšuje viditelnost ve tmě.

Software

Myš je dodávána se softwarem potřebným pro konfiguraci tlačítek. To vám umožní dokonale přizpůsobit vybavení vašim potřebám a preferencím tak, aby jeho použití bylo maximálně intuitivní.

Kromě toho je gadget vybaven mikrospínačem. Jeho životnost je až 5 milionů lisů, což znamená dlouhé a uspokojivé používání zařízení.

Komfort používání

Myš se velmi pohodlně používá. Je to dáno nejen mnoha užitečnými funkcemi a programem, který umožňuje personalizovat nastavení, ale také ergonomickým tvarem. Ruka dokonale zakryje konstrukci a najde stabilní oporu. Prsty mají přístup ke všem tlačítkům.

Gadget se navíc vyznačuje pevnou konstrukcí. Kabel je opleten nylonovým opletem, takže zůstává odolný, odolný proti opotřebení a zároveň optimálně pružný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myši
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: