Dreame V11 Cordless Stick Vacuum

Kód: VHCA000101
Neohodnoceno
5 557 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Dreame V11 zajišťuje čisté pokoje. Motor Dreame Space 4.0 s výkonem 450 W dosahuje rychlosti 125 000 ot / min. Vysavač má pokročilý 5cestný filtrační systém včetně filtru HEPA. Filtr H12 třídy H12 filtruje malé částice o průměru menším než 0,3 µm, zatímco ostatní filtry účinně eliminují jemný prach, oddělují velké částice a účinně blokují znečišťující látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dreame V11
Výkonný bezkartáčový motor 150aW 25000 Pa
Pokud hledáte zařízení, které vás snadno zbaví nečistot a prachu, Dreame V11 je váš vysavač.

Kromě atraktivního bezdrátového designu je jednou z jeho předností výkonný bezkartáčový motor nové generace Dreame Space 4.0, který se otáčí rychlostí 125 000 otáček za minutu a dosahuje tlaku vzduchu 150 aW a sacího výkonu 25 000 Pa.

Redukce hluku v 7 krocích
Navzdory vysokému sacímu výkonu produkuje Dreame V11 hlučnost nižší než 72 dB, mimo jiné proto, že jeho motor je bezkartáčový a snižuje tak tření.

Je však třeba také poznamenat, že Dreame věnoval tomuto účelu maximální péči při návrhu, včetně poměrně účinného 7stupňového systému (pěna pohlcující hluk, těsně spojené komponenty, které snižují hluk způsobený vibracemi, optimalizované proudění vzduchu, vylepšené ventilační kanály atd.)

12-ti kuželová cyklónová technologie
Cyklonová technologie, kterou Dreame V11 používá a která se skládá z 12 kuželů, navíc nejen pomáhá s účinností filtračního systému, ale také umožňuje vysavači udržovat sací výkon při naplnění jeho 0,5l zásobníku, což přispívá k jeho účinnosti a efektivitě.

Pětiúrovňová filtrace částic
Cyklónová technologie a několik filtrů vysavače V11 zachytí až 99,67 % mikročástic prachu a roztočů, čímž vypouští čistší vzduch.
Proto je vysavač Dreame V11 určen pro osoby trpící jakýmkoli typem alergie, nebo respiračního onemocnění.

Různé kartáče pro různé povrchy
Jak už to u tohoto typu vysavačů bývá, Dreame má dobrou flexibilitu v horizontálním i vertikálním směru, což nám dává možnost uklízet pod nábytkem, aniž bychom se museli přetěžovat.

Jeho konstrukce navíc soustřeďuje váhu na rukojeť, takže jej můžete použít k úklidu všech druhů povrchů, jako jsou stropy, záclony, pohovky atd.
Tomu napomáhá i zařazení různých hubic a kartáčů, z nichž každý má specifické funkce.

Měkký kartáč na více povrchů
Tento měkký kašmírový kartáč je ideální pro použití na všech typech podlah (včetně koberců a předložek) a dokáže účinně odstranit i chlupy domácích mazlíčků.

Mini motorizovaný kartáč proti roztočům
Mini motorizovaný kartáč je navržen tak, aby účinně zachycoval nečistoty, vlasy, mikročástice a všechny typy alergenů z měkčích a choulostivějších povrchů, jako jsou postele, pohovky nebo polštáře.

Plochá hubice
S plochou hubicí můžete vysávat rohy, praskliny, nebo těžko přístupné otvory.

Malý kartáček se štětinami
A konečně kulatý kartáč je ideální pro vysávání záclon a tkanin.
Hodí se také k odstraňování jemných chlupů z pohovek, postelí apod.

Nebo i na menší plochy či s usazenými nečistotami.

Až 90 minut autonomního provozu
Akumulátorový vysavač Dreame V11 je napájen baterií s kapacitou 3 000 mAh, která poskytuje až 90 minut používání na jedno nabití.

To nám poskytne čas na úklid i velkých domácností, vezmeme-li v úvahu, že tento typ vysavače provádí rychlejší úklid ve srovnání s běžnými díky pohodlí bezdrátového systému.

Dreame V11 navíc obsahuje nabíjecí základnu pro upevnění na stěnu, která nám umožní mít jej shromážděný a vždy připravený, až jej budeme potřebovat.

Doba provozu závisí na určitých parametrech, jako je množství nečistot, typ povrchu nebo zvolený režim (úroveň výkonu).

Vestavěný displej OLED
Další funkcí, která dělá z vysavače prémiový vysavač, je jeho OLED displej, prostřednictvím kterého můžeme kdykoli zjistit dostupnou úroveň nabití baterie, stav filtrů a také zvolený sací výkon.

Snadné čištění a pohodlné vyprazdňování nádrže
Určitě jste už nejednou měli pocit, že je čištění vysavače náročné a že byste možná měli začít opět používat smeták.
Nebojte se, s tímto vysavačem je tomu konec, protože jeho nádržku můžete vyprázdnit pouhým stisknutím tlačítka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 1 kg
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: