Dreame V12 Hand Hoover

Kód: PQFA000101
Neohodnoceno
7 948 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Xiaomi Dreame V12 je modernizovaný model ručního vysavače, který získal střídavý motor Space 5.0 s rychlostí 150 000 ot. / min., a výkonem 550 W, zvýšenou kapacitou baterie 3000 mAh, což umožňuje práci i 90 minut, i jako OLED barevného informačního displeje a filtrační cyklony s 12 kužely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Dreame V12 Hand Hoover
To je vylepšený výkon, bezdrátový provoz a sací schopnosti, které jste ještě nezažili.

Střídavý motor s perfektním výkonem
Xiaomi Dreame V12 je modernizovaný model ručního vysavače, který získal střídavý motor Space 5.0 s rychlostí 150 000 ot. / min., a výkonem 550 W, zvýšenou kapacitou baterie 3000 mAh, což umožňuje práci i 90 minut, i jako OLED barevného informačního displeje a filtrační cyklony s 12 kužely. Je vybaven motorizovaným kartáčem s přídavným motorem, který pohání válec a umožňuje mu proniknout hluboko do hromady koberce a účinně tak odstraňovat prach, odumřelé částice kůže a dokonce i roztoče.

Kompaktní a ergonomický design
Ruční bezdrátový vysavač Xiaomi Dreame V12 má kompaktní, ergonomický design. Vestavěná baterie umožňuje 90 minut čištění, ve standardním režimu, a nízká hmotnost modelu vám umožní vzít si ji s sebou do garáže k čištění interiéru automobilu nebo dětské sedačky. Vysavač má bezkontaktní čisticí systém, s půllitrovou nádobou na prach, a výměna přídavných zařízení nevyžaduje další úsilí.

Držák na baterii a nabíjení
Chcete-li obnovit úroveň nabití baterie, sada obsahuje otočný držák s nabíjecí základnou, která se připevňuje svisle na zeď, a také umožňuje uložit trysky na jednom místě. Plné nabití baterie trvá 4 hodiny.

Pracovní režimy pro praktické využití:

  • 90 minut práce v eko režimu,
  • 30 minut práce v normálním režimu,
  • 8 minut turbo režim.

Inteligentní systém vzduchového tunelu
V12 je vybaven inteligentním systémem vzduchového tunelu, který poskytuje sací výkon až 185 Aw, což vám umožní odstranit nečistoty z podlahy před mokrým čištěním a také provádí pasivní chlazení elektromotoru a akumulátoru. Model také využívá pokročilý 7stupňový systém redukce šumu, založený na speciálním zavěšení vysoce výkonného elektromotoru Space 5.0, a také 12kónickou speciální konstrukci vyrobenou z polymerové pěny Gedebao.

Multifunkční a vybavený, to je V12
Multifunkční bezdrátový vysavač vyžaduje odpovídající příslušenství. Kromě běžného kartáče na podlahu, kartáče na roztoče, kartáče se širokým hrotem a teleskopické trubice má Xiaomi Dreame V12 také mini kartáč s měkkým hrotem, pro zařízení s měkkým povrchem, a adaptér na pohovku s tvrdým hrotem. Plochý kartáč, s přídavným osvětlením LED, umožňuje čištění ve stísněných prostorech a dále zvyšuje rozsah použití tohoto gadgetu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 1 kg
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×