DUPLIKACE Xiaomi Mi AIoT Router AC2350

Kód: LDEB000101
Neohodnoceno
1 118 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi AIoT Router AC2350

  • Rychlost bezdrátového připojení 2183 Mb/s (2,4 GHz 450 Mbps + 5GHz 1733 Mbps)
  • Stabilní výkon - dvoupásmová vysokorychlostní Wi-Fi + Gigabit ethernet
  • 7 externích antén
  • Paměť RAM 128 MB
  • Podpora MU-MIMO

Rychle a stabilně
Dvoufrekvenční souběžná rychlost bezdrátového připojení může dosáhnout až 2183 Mbps, díky čemuž si sledování online filmů a videí a hraní online her vychutnáte bez přerušení. Router využívá nezávislou inteligentní anténu AIOT, která rychle vyhledá zařízení schopné zapojení do sítě.

Technologie MU-MIMO
Tato technologie umožňuje používání routeru současně více zařízením a podporuje souběžný přenos dat z více zařízení současně. Nebude zpomalovat zařízení a zlepšila se tak rychlost internetu. Zařízení disponuje jedním Gigabit WAN portem a třemi Gigabit LAN porty.

Mnoho výhod
Nikdo nemá rád zdlouhavé prvotní nastavení, při AIoT Router AC2350 to nehrozí. Rychlé a snadné nastavení přes mobilní aplikaci a správa zařízení online. Nabízí také různé funkce zabezpečení a řízení sítě jako například optimalizace Wi-Fi, integrace duální frekvence - automatický výběr lepšího frekvenčního pásma, nebo funkce na ochranu soukromí, které dokážou odhalit potenciální zranitelnost sítě. Spravovat můžete také časové rozmezí připojení na síť pro jednotlivá koncová zařízení a také obsah, který budou moci vaše děti prohlížet. Nechybí také podpora protokolu IPv6.

Doplňkové parametry

Kategorie: Access pointy a routery
Hmotnost: 0.42 kg
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: