Honor EarBuds 2 Lite

Kód: PCSB000101 RCSB000101 Zvolte variantu
Neohodnoceno
1 590 Kč od 1 590 Kč - –3 % až –3 %
Honor EarBuds 2 Lite
1 590 Kč od 1 590 Kč - –3 % až –3 % 1 590 Kč 1 546 Kč od 1 546 Kč
Nedostupné Nedostupné Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Bezdrátová sluchátka Honor EarBuds 2 Lite s aktivním potlačením hluku, výdrží baterie až 32 hodin s nabíjecím pouzdrem a 10 hodin na jedno nabití, redukcí šumu AI v hlasových hovorech, rychlým párováním, ovládáním dotykem, funkcí detekce opotřebení, 3D bionickým ergonomickým designem, 3 silikonovými nástavci a Bluetooth 5.2.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Honor EarBuds 2 Lite

Produkt podléhá specifickým podmínkám při vrácení ve 14ti dnech (viz. obchodní podmínky - odstavec 5.1)

Technologie aktivního potlačení hluku
Mikrofon, který je vybaven technologií aktivního potlačení hluku, zachytí hluk mimo ucho a ovladač generuje zvukové vlny s reverzní redukcí šumu, aby eliminoval šum, čímž účinně snižuje rušení hluku a přináší pohodlný efekt redukce šumu. Poslouchejte, jak si přejete, v jasnějším prostředí plném čistých zvuků.

Hlasové hovory bez šumu
Každé sluchátko je vybaveno 2 mikrofony, navrženými úzkými štěrbinami a naprogramovaným algoritmem AI neuronové sítě. Dokáže účinně snížit vliv hluku větru, inteligentně identifikovat a efektivně zachytit lidský hlas, díky čemuž bude každé slovo v hovoru jasné. Honor EarBuds 2 Lite vás budou bavit. 

Poslech hudby až 32 hodin
Představte si velkokapacitní baterii s vysokou energetickou hustotou a poznejte zároveň nízkou spotřebu energie, abyste dosáhli dlouhé životnosti baterie. Vypněte aktivní potlačení hluku a použijte nabíjecí pouzdro, aby celková výdrž baterie dosáhla až 32 hodin, což vám umožní poslouchat hudbu bez obav o výdrž baterie.

10 hodin na jedno nabití
Poslouchejte hudbu až 10 hodin na jedno nabití. S Honor EarBuds 2 Lite se budete hudbou skutečně bavit. 

Vyskakovací dialogové okno + rychlé párování
Po otevření dokáže vybraný mobilní telefon sluchátka automaticky najít a rychle je spárovat. Můžete je otevřít pro další použití a nasadit si je k poslechu. Současně se ve vyskakovacím dialogovém okně zobrazí stav baterie sluchátek a nabíjecího pouzdra.

Herní režim s nízkou latencí
Při hraní hry na mobilním telefonu přejděte do herního režimu s nízkou latencí, abyste snížili latenci přenosu Bluetooth a zajistili synchronizaci zvuku.

Vestavěné dotykové senzory
Obě sluchátka mají vestavěné kapacitní dotykové senzory, pomocí kterých lze hrát, mluvit, nastavit redukci hluku poklepáním nebo podržením sluchátka, díky čemuž je interakce pohodlnější.

Chytrá detekce opotřebení
Sluchátko podporuje funkci detekce opotřebení - pro dosažení inteligentnějších funkcí přesnou detekcí stavu nošení sluchátka.

3D bionický - ergonomický design
Honor Earbuds 2 Lite využívá 3D bionický ergonomický design, díky kterému je nošení stabilní a pohodlnější. Nabíjecí pouzdro má také skvělý design, je kompaktní a pohodlně se drží v ruce. Na výběr máte 3 různé velikosti silikonových nástavců. Sluchátko váží pouhých 5,5 g, můžete tak vnímat pouze hudbu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Značka: Honor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: