iRobot Roomba i7

Kód: 7BHB000101
Neohodnoceno
10 388 Kč
Nedostupné
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Robotický vysavač iRobot Roomba i7 s inteligentním mapováním Imprint a umělou inteligencí iRobot Genius. Díky navigaci iAdapt 3.0 dokáže uklidit vaše prostory a sám se vysype do čistící stanice Clean Base. Dokonalá spolupráce Roomby i7 a robotického mopu Braava Jet m6.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní mapování Imprint + i Robot Genius 
Roomba i7 s inteligentním mapováním Imprint vám dává absolutní kontrolu nad tím, kdy a kde má robot uklízet. Roomba se učí a uklízí u každé rodiny jinak, přímo jí na míru. A to díky inteligenci iRobot Genius. 

Navigace iAdapt 3.0
Roomba i7 disponuje sadou technologií, které posouvají hranice úklidu zase o kus dál. Má navigaci iAdapt 3.0 s inteligentním mapováním Imprint, dokáže uklidit jakékoliv prostory a sama se vysypává do čisticí stanice.

Systém AeroForce
iRobot Roomba je vybaven patentovaným třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Boční kartáček namete špínu zpoza rohů, zbytek uvolní a seberou gumové kartáče a z nich se vše do sběrného koše přenese díky silnému podtlaku.

Časový plán úklidu
S technologií Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle svých potřeb. Můžete tak Roombu nastavit tak, aby např. po vaření večeře vyčistila místo kolem linky či po příchodu z práce v rychlosti vysála vstupní halu.

Univerzální řada i 
Velikost uklízené plochy je neomezená. Řada i je univerzální volbou pro všechny domácnosti. Dokáže skvěle uklidit velké byty, domy i více pater. V případě slabé baterie se Roomba sama zajede dobít a pokračuje tam, kde skončila.

Spolupráce s robotickým mopem
Roomba i7 umí spolupracovat s robotickým mopem Braava Jet m6. Díky revoluční funkci Imprint Link robotický vysavač Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů vám zajistí komplexní a bezstarostné řešení při úklidu vašich podlah.

Kombinace čistící a nabíjecí stanice - Clean Base 
Zažijte nepoznaný komfort. Roomba i7 v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base umožňuje zapomenout na úklid po celé týdny. Jednorázový sáček pojme až 30 sběrných košů. Když je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.

Detekce nečistot a zóny úklidu
Robotické vysavače Roomba a mopy Braava s inteligentním mapováním Imprint využívají nejmodernější umělou inteligenci a strojové učení. Díky tomu dokáží automaticky detekovat nečistoty, aktivně navrhovat nové zóny úklidu kolem konkrétních předmětů, jako jsou pohovky, stoly či kuchyňské linky, nebo odhadovat dobu úklidu.

Aplikace iRobot HOME
Roomba nejprve vysaje celý váš dům či místnosti, které jste si vybrali v aplikaci iRobot HOME a poté předá zprávu dál robotickému mopu Braava.

Efektivní úklid s bočním kartáčkem
Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba efektivně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další těžko dostupná místa.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení