Marshall Stanmore II Black

Kód: 3V1B000101
Neohodnoceno
7 313 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marshall Stanmore II
Nejuniverzálnější typ Marshall reproduktoru

Stanmore II je nejuniverzálnější reproduktor v řadě Marshall a je ideální pro každou místnost, velkou nebo malou. Dodává příslib vysoce výkonného zvuku, který je synonymem pro jméno Marshall.

Klasické detaily značky Marshall
Klasické detaily Marshall, jako je texturovaný vinylový potah, pražec se solí a pepřem a ikonické logo písma zdobí robustní dřevěný rám Stanmore II. Mosazný štítek je hrdě vyleptán s datem založení z roku 1962 – jemný souhlas s dědictvím značky. 55 let jsme slyšet.

Bezdrátová technologie Bluetooth 5.0
Technologie Bluetooth 5.0 a aptX poskytuje bezztrátový bezdrátový zvuk na vzdálenost až 30 stop při zachování konektivity. Použijte svůj smartphone, tablet nebo počítač s podporou Bluetooth pro streamování hudby přímo do reproduktoru bez nutnosti kabelů.

Hudba podle posluchače
Pomocí aplikace Marshall Bluetooth nebo analogových ovládacích prvků na horním panelu reproduktoru dolaďte svou hudbu tak, aby vyhovovala vašim požadavkům.

Analogový poslech pomocí 3,5 mm vstupu
Existuje více způsobů připojení než jen Bluetooth 5.0. Zapojte do RCA nebo 3,5 mm vstupu pro analogový poslech.

Funkce Multi-host
Tento reproduktor nabízí funkci více hostitelů, takže se můžete snadno připojit a přepínat mezi dvěma zařízeními Bluetooth.

Aplikace Marshall Bluetooth
Kromě analogových ovládacích knoflíků můžete použít aplikaci Marshall Bluetooth k přizpůsobení vašeho zážitku z poslechu nebo ovládání hudby, kterou posloucháte. Pomocí aplikace můžete přepínat mezi předvolbami EQ a upravovat intenzitu LED kontrolek na horním panelu. Reproduktor můžete také probudit nebo přepnout do pohotovostního režimu během několika sekund.

Kompaktní společník
Zažijte masivní zvuk v těch nejmenších prostorách. Ideální na kuchyňkou pracovní desku, poličku nebo okenní římsu, takže si hudbu můžete vychutnat v každé místnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bluetooth reproduktory
Hmotnost: 2.5 kg
Distribuce: EU
Barva: Černá
Stav: Nové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: