Viomi V2 Pro - černá

Kód: WFDA000101
Neohodnoceno
6 305 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Tři čisticí režimy, LDS laserové mapování, inteligentní elektronická kontrolní vodní nádrž, 2100Pa výkonné odsávání, překročení překážek do 2cm, výdrž na jedno nabití až 2 hodiny, poté se automaticky vrací do své nabíjecí základny pro dobíjení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytré plánování úklidu s robotickým vysavačem Viomi V2 Pro!

Zapomeňte na neustálé zametání a vytírání, nechte to na něm! Viomi V2 Pro je nejlepší robotický vysavač s 360stupňovou laserovou technologií, která slouží ke skenování celého domu za účelem rozvržení a chytrého plánování úklidu. Pomocí Lidaru a algoritmu SLAM dochází k sestavování mapy vašeho domova v reálném čase. Díky tomu si tak můžete rychleji a lépe naplánovat trasy či rozdělit oblasti úklidu na mobilním telefonu. Chytré plánování úklidových tras slouží k tomu, aby vysavač nevynechal jediný kout a aby uklízení bylo opravdu efektivní.

Viomi V2 Pro

Odteď už jen dokonalý úklid!

Robotický vysavač Viomi V2 Pro je vybaven silným sáním pro odstranění velkých zrn. Zažijte ten skvělý zážitek, kdy můžete chodit bosýma nohama po podlaze, aniž by se vám snítka zabodávala do chodidel. Děje se tak díky bezkartáčovému motoru NIDEC, jenž byl vyroben v Japonsku. Disponuje 3stupňovým režimem sání s maximálním sacím výkonem 2150 Pa, který vsaje veškerou nečistotu od prachu, přes rýži až po ocelové kuličky. 

Viomi V2 Pro

Nemusíte uklízet vždy celý byt!

Vysavač Viomi V2 Pro totiž disponuje funkcí cíleného zametání či vytírání. Stačí si zvolit konkrétní oblast nebo kliknout na cílené místo na mapě v aplikaci a máte vyhráno. Tedy jednoduše a hravě vymezíte oblast, kterou má vysavač právě uklidit, aniž byste museli kupovat magnetické proužky či virtuální navigační stěny. A poté, co vysavač úklid dokončí, nebo pokud mu v průběhu dojde baterie, automaticky se vrátí do dokovací stanice, kde se začne nabíjet. V případě nedokončeného úklidu se po nabití opět vydá na místo činu a úklid dokončí.

Viomi V2 Pro

A dokonce za vás vytře!

Jak je to možné? Jednoduše! Disponuje totiž velkou nádrží na vodu o objemu 560 ml. Zdá se vám to málo? Nezoufejte. Nádoba byla navržena tak, aby bez nutnosti jejího doplňování vydržela na vytření celého domu o velikosti 3 pokojů a 2 větších místností. Nádoba na vodu je elektrická, což znamená, že dochází k přesnému prosakování / dávkování vody ve 3 úrovních. Můžete jej tedy používat i na dřevěné či plovoucí podlaze, neboť díky inteligentnímu systému zabraňuje nadměrnému prosakování. Součástí balení jsou dva různé mopy. Jeden je určen k plnému mokrému použití a druhý oplývá silnou absorpcí vody, a to díky vysoké hustotě vláken.

Viomi V2 Pro

2 cm nemusejí nutně znamenat málo

Zvláště pokud se bavíme o překonávání překážek robotickým vysavačem. Viomi V2 Pro je vybaveni vylepšenými kolečky s velkým průměrem pro snadnější překonávání překážek do 2 cm. Ať už jde o kabely, koberce či schody, Viomi si se vším hravě poradí. Super schopnost překonávat překážky je totiž důležitá pro důkladný úklid vašeho domu. Tak už nepřemýšlejte a kupte třeba jeden z prvních dárků pod stromeček! 

Viomi V2 Pro

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Hmotnost: 5.99 kg
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×