Viomi V3 - černá

Kód: XFDA000101
Neohodnoceno
7 300 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Laserová navigace, překonání až 2 cm překážky, nádobka pro samostatné mopování, 550 ml nádržka na vodu, funkce mopu a vysavače, sací tlak až 2600 Pa, antibakteriální HEPA filtr, vysokokapacitní 4900 mAh Li-ion baterie, přesná laserová navigace, maximální plocha vysávání až 250 m².

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete si ulehčit úklid? Pořiďte si robotický vysavač Viomi V3!

Viomi V3 je dobře fungující robotický vysavač, který je obohacen o mnoho funkcí. Pohybuje se na základě laserového navigačního systému LDS, díky kterému je inteligentnější než většina jeho kolegů. Plánování úklidu je tak hračka, protože vysavač sám zmapuje vaše obydlí a neplánuje trasu tak, aby byl úklid efektivní. Navíc je vybaven senzory proti kolizi a pádu, takže se nemusíte obávat, že o něj přijdete.

Viomi V3

Zametá, vysává i vytírá najednou!

Anebo si můžete zvolit či naplánovat, kdy bude danou aktivitu vykonávat. Součástí balení naleznete jak 550ml samostatnou nádržku na vodu, tak i 550ml zásobník na prach. Pro ještě dokonalejší čistotu a funkci 2v1 můžete využít kombinaci těchto nádob. Nádoba 2v1 je tvořena 300ml nádobou na prach a 190ml nádržkou na vodu. Úklid je dokonalý právě díky výkonnému sání o hodnotě 2600 Pa a exkluzivnímu vzoru mopování, který napodobuje techniku ručního mopování. Díky rovnoměrnému nalévání vody se podlaze dostává dokonalé péče. Na jedno nabití robot vytře plochu o rozměrech až 2700 metrů čtverečních. Navíc máte k dispozici dva různé režimy mopování - S a Y. Režim vytírání typu S zaručuje dokonalou účinnost s dlouhým trváním a režim Y napodobuje ruční úklid v podobě obousměrného vytírání tam a zpět. A vy si můžete vybírat. Není to úžasné?

Viomi V3

Dokonalá ochrana proti nečistotě

Součástí vytírání je jednorázovým mop s fungicidem, který dokáže odstranit až 99 % bakterií! Není tak potřeba, abyste do nádrže přidávali další desinfekční prostředky a úklid si tak prodlužovali či ztěžovali. Robotický vysavač Viomi 3 je vybaven třívrstvým HEPA filtrem, který je zabudovaný v zásobníku na prach. Tím zajišťuje, že vzduch uvolňovaný během vysávání je čistý. Už se stačí jen nadechnout!

Viomi V3

Dlouhá výdrž a jednoduché ovládání

Robotický vysavač Viomi V3 je vybaven velkokapacitní 4900mAh baterií, díky které na jedno nabití dokáže vysávat nebo vytírat až po dobu 200 minut, což odpovídá prostoru o rozloze zhruba 280 metrech čtverečních. Je doplněn také inteligentním čipem pro doladění úklidu a podporuje příkazy pomocí hlasového asistenta Google. Už nemusíte hledat telefon, stačí to říct!

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické vysavače
Hmotnost: 5.99 kg
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: