Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Kód: DG3A000101
Neohodnoceno
6 931 Kč
Skladem
Výkonná čistička vzduchu s maximálním výkonem až 600m³/hod., 3 režimy výkonu, dotykový OLED displej, učinný HEPA filtr, nízká spotřeba el. energie, tichý a efektivní, ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home nebo pomocí hlasových asistentů Alexa nebo Asistent Google.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mi Air Purifier Pro H

Chcete dýchat dokonale čistý vzduch bez prachu, pylu, alergenů a dalších potenciálně zdraví škodlivých částic? Pak byste měli uvažovat o čističce vzduchu! Ideálním kandidátem na tuto roli může být například Mi Air Purifier Pro H z našeho e-shopu XM.cz.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Tato čistička dokáže ze vzduchu odstranit částečky prachu až do velikosti 2,5 mikronů, poradí si také se zdraví škodlivým formaldehydem, toluenem, zápachy, alergeny, a dokonce i viry a bakteriemi. Speciální způsob průtoku vzduchu zajišťuje jeho rychlé a efektivní čištění.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Vypere vzduch v celé místnosti

Znečištění vzduchu může pocházet z mnoha zdrojů. Z květin se uvolňuje pyl, z nábytku formaldehyd, z látek drobná vlákna a z kuchyně přichází kouř, pára a nejrůznější zápachy. Ve městech je pak významným zdrojem znečištění vnější prostředí.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Z tohoto důvodu je vhodné zvolit čističku, která postupně „propere“ vzduch v celém prostoru. To Mi Air Purifier Pro H splňuje naprosto dokonale - dokáže vyčistit až 600 krychlových metrů vzduchu za hodinu a je tak vhodná pro místnosti s podlahovou plochou do 72 m2.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Eliminuje chřipkové viry

Čistička nabízí tři provozní režimy: vysokou, střední a nízkou rychlost. Můžete tak přizpůsobit její výkon aktuálním potřebám. Dále je k dispozici speciální režim pro spánek, u kterého jistě oceníte tichý chod, kdy přístroj generuje šum s úrovní hluku jen 34,1 dB(A).

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Kromě nečistot dokáže tato čistička ze vzduchu odstraňovat také viry, bakterie a choroboplodné zárodky. Během pouhé hodiny zvládne například eliminovat 99,99 % chřipkového viru H1N1. Nespornou výhodou je dlouhá životnost filtrů, dosahující až 14 měsíců.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Chytré ovládání

Čističku Mi Air Purifier Pro H lze ovládat pomocí dotykového OLED displeje, na kterém zobrazuje údaje o aktuální míře znečištění vzduchu. Kromě toho je možné ji spárovat s aplikací v chytrém telefonu, zapojit do systému chytré domácnosti a ovládat například hlasem.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Přístroj je vybaven velice citlivým snímačem znečištění vzduchu, který mu umožňuje měřit a vyhodnocovat aktuální úroveň. Díky tomu můžete čističku používat v automatickém režimu, ve kterém sama upravuje výkon podle situace.

Čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H

Technické parametry čističky vzduchu Mi Air Purifier Pro H

 • Název produktu: Mi Air Purifier Pro H
 • Typ produktu: čistička vzduchu
 • Produktové číslo: AC-M7-SC
 • Rozměry: 310 × 310 × 738 milimetrů
 • Hmotnost: přibližně 9,6 kg
 • Určená pro místnosti: 42 až 72 m2
 • Jmenovitý výkon: 70 wattů
 • CADR: 600 m3/hod

Obsah balení

 • 1× čistička vzduchu Mi Air Purifier Pro H
 • 1× filtr
 • 1× uživatelská příručka
 • 1× napájecí kabel

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Hmotnost: 1 kg
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: