Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se může doba expedice prodloužit na 1-5 dní. Děkujeme za pochopení.

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10

Kód: 0JAB000101
Neohodnoceno
6 019 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner G10
DISPLEJ

Mi Vacuum Cleaner G10 má jemný, jasný a přehledný displej, který zobrazuje aktuální nastavení režimů, stav baterie, nabíjení a jazyk. V nepřetržitém režimu není nutné neustále mačkat tlačítko napájení.

VÝKON
Nejnovější digitální motor se točí při 125 000 ot/ min a vytváří tak max. sací výkon 150 W, což je o 25% více než předchozí generace.

Hlavní kartáč G10 může vysávat jak na tvrdé podlaze, tak na kobercích. V automatickém režimu může automaticky upravit sací výkon u různých typu podlah. Konstrukce kartáče pomáhá zlepšit efekt proti namotávání vlasů.

BATERIE
Baterie Vacuum Cleaner G10 má nabíjecí čas 3,5 hodiny a nabízí až 65 minut provozu v eko režimu. Odnímatelná baterie se pyšní designem click-in, snadno tak zdvojnásobíte pracovní dobu vysavače. Nástěnný dok slouží pro současné nabíjení vysavače a baterie (extra baterie není součástí balení).

FILTRACE
Vylepšená 12-ti cyklónová filtrace efektivněji přesouvá nečistoty do koše a zabraňuje tak ucpání filtru. HEPA filtr (není součástí balení) zajišťuje během vysávání čistý vzduch. Omyvatelné komponenty jsou zdraví nezávadné a levné zároveň.

ODNÍMATELNÝ KOŠ
Vyprázdnění je velmi snadné, stačí jen jedno kliknutí. Velký objem koše zaručuje méně časté vyprazdňování a díky tomu, že je koš odnímatelný, lze snadněji čistit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače
Hmotnost: 0.3 kg
Kapacita baterie: 3 000 mAh
Váha: 4 kg
Distribuce: EU
Rozměr: 128,6 × 21,4 × 25,6 cm
Výdrž telefonu: 65 minut
Typ baterie: Li-Ion
Barva: Bílá
Stav: Nové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: