Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se může doba expedice prodloužit na 1-5 dní. Děkujeme za pochopení.

Xiaomi Mi Smart Plug Wifi

Kód: 2B36000101
Neohodnoceno
1 006 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Xiaomi Mi Smart Plug WiFi promění obyčejný spotřebič v chytrý! Stačí vám k tomu pouhé 3 kroky v nastavení a budete moci ovládat domácí elektroniku na dálku bez ohledu na to, kde se právě nacházíte! Jedná se o vidlici typu F. Pro Česko, Slovensko, Polsko, Francii a Belgii platí, že Xiaomi Mi Smart Plug WiFi bude fungovat pouze s redukcí na typ E! Pozor! Nepasuje do české zásuvky s kolíkem. Nutno využít kompatibilní redukce!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Smart Plug WiFi
Chytrá 16A Wi-FI zásuvka Xiaomi Mi Smart Plug vám umožní zapínat a vypínat spotřebiče na dálku. Jednoduše nastavíte časový plán spínání nebo je automatizovat. Zásuvka se jednoduše ovládá pomocí aplikace nebo hlasem. Může monitorovat vaši spotřebu proudu. Interaguje s jinými senzory a je chráněná bezpečnostním senzorem a závěrkou.

Upozornění! Jedná se o vidlici typu F. Pro ČR, Slovensko, Polsko, Francii a Belgii platí, že Smart Plug bude fungovat pouze s redukcí na typ E!

- Chytrá zásuvka, která komunikuje pomocí Wi-Fi
- Interakce s jinými senzory a automatizace
- Ovládá se pomocí aplikace MiHome App pro iOS i Android
- Ovládání hlasem (Alexa, Google Assistant)
- Časovač a plánování zapnutí a vypnutí
- Sledování spotřeby

Doplňkové parametry

Kategorie: Zásuvky
Hmotnost: 0.12 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: