Xiaomi Mi Smart Standing Fan PRO

Kód: RP1B000101
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
2 711 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Smart Standing Fan PRO
Bezdrátový a přenosný, jemný jako čerstvý vzduch.

Přenosný a bezdrátový
Tento ventilátor, bez omezení napájecích kabelů a zásuvek, poskytuje osvěžující přirozený vánek, kdykoliv a kdekoliv jej potřebujete.

Výpadek proudu vás netrápí
Vestavěná 33,6Wh lithium-iontová baterie a 12V nízkonapěťový design, pro spolehlivé napájení, vás udrží v pohodě i v případě náhlého výpadku proudu.

Magnetické nabíjení pro vaši bezpečnost
Magnetická nabíjecí základna je vybavena ochranou proti přebití. Po úplném nabití baterie se nabíjení automaticky zastaví.

Relaxační vánek pro váš volný čas
Na základě údajů o přirozeném větru shromážděných v průběhu času používá Mi Smart Standing Fan Pro algoritmus k simulaci nepravidelných změn rychlosti přirozeného větru a ochlazuje vás relaxačním a osvěžujícím vánkem.

Sedm čepelí pro pohodové léto
Sedm širokoúhlých lopatek bylo navrženo na míru pro Mi Smart Standing Fan Pro, aby rovnoměrně a hustě prořezávalo vzduch, dokonale simulovalo hladké jemné proudění přirozeného větru a poskytovalo vám pohodlí jarního vánku.

Další chytrá zařízení na dosah
Čtyři různé způsoby ovládání: Kromě tradičních ovládacích tlačítek, na horní straně jednotky, podporuje ventilátor hlasové ovládání pomocí Alexa a Google Assistant, dálkové ovládání přes aplikaci Mi Home/Xiaomi Home a lze jej propojit s Mi IoT, takže dokáže vytvořit chladné a pohodlné prostředí v nejteplejších letních dnech.

Přesné rychlosti a časovač na míru vašim potřebám
Přepínejte mezi přirozeným vánkem, standardní ventilací a různými nastaveními rychlosti v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home* a upravte proudění vzduchu podle svých potřeb.

Rodina v pohodě
Nastavitelná širokoúhlá 140° ventilace.
Ventiluje až do maximální vzdálenosti 14 metrů, pro chlazení místnosti pro celou rodinu.

Motor pro úsporu energie
Využívá stejnosměrný motor, s proměnnou rychlostí, s měděným drátem, který je lepší než motory s hliníkovým drátem, z hlediska provozní účinnosti a životnosti. Motor běží konstantní rychlostí pro stabilnější ventilaci, šetří energii a je vybaven vysoce účinnými křídlovými lopatkami s maximálním průtokem vzduchu 24 m3/min.

Minimální hluk pro nerušený čas
Konstrukce ventilátoru je navržená s bezkomutátorovým stejnosměrným motorem s hladkým chodem a lopatkami ventilátoru, které byly kalibrovány pro dynamickou rovnováhu. Hluk se tak minimalizoval.

Ochraňte své děti
Funkce dětské pojistky zabrání náhodnému použití dětmi.

Modulární design
Snadno ji sestavíte v 6 krocích. Rychle a bezpečně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí ventilátory
Hmotnost: 2.89 kg
Distribuce: EU
Barva: Bílá
Stav: Nové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×