Xiaomi Smart Airpurifier 4 Lite White

Kód: QBDB000101
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
3 384 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Chytrá čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite nabídne výkon 33 W, účinnost čistění 99,97 %, hladina hluku 33,4-61 dB, Google assistant, Amazon Alexa, hmotnost 4,8 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Smart Airpurifier 4
Inteligentní čistička vzduchu

Xiaomi Smart Air Purifier 4 má částicový CADR až 400 m3/h, dokáže dodat 6660 l vyčištěného vzduchu za minutu a díky 360° všestrannému nasávání vzduchu je čištění vzduchu v celé místnosti snadné.

Celodenní ochrana pro alergiky
Celodenní ochrana pro ty, kteří trpí rýmou a alergiemi. Xiaomi Smart Air Purifier 4 chrání vaše zdraví dýchacích cest tím, že udržuje vzduch ve vaší domácnosti čistý a bezpečný k dýchání.

  • Filtrace 3v1 99,97 %.
  • Odstranění částic o velikosti 0,3µm.

Odstranění zápachu pomocí aktivního uhlí
Aktivní uhlí má vysokou míru adsorpce a účinně odstraňuje běžné škodlivé plyny, jako jsou VOC, z vašeho domova a zároveň odstraňuje pachy, aby byl váš vzduch svěží.

Domácnost plná svěžího vzduchu
Vaše čistička uvolňuje záporné ionty, aby udržela vzduch svěží, což vám pomůže zůstat svěží po náročném dni v práci.

Filtr na 6-12 měsíců
Filtr je vysoce účinný s velkým povrchem a vysokým obsahem kvalitního aktivního uhlí. Dlouhotrvající výkon filtru znamená méně výměn, přičemž jeden filtr vydrží 6–12 měsíců.

Vysoce přesné laserové senzory
Citlivé vysoce přesné laserové senzory sledují změny kvality vzduchu. Vysoce účinné čištění v automatickém režimu – vaše čistička monitoruje kvalitu vzduchu v reálném čase a automaticky upravuje rychlost čištění.

Chytré ovládání s aplikací Mi Home/Xiaomi Home
Díky podpoře chytrého ovládání zajistíte, že se vždy vrátíte do domova plného čistého a čerstvého vzduchu. Použijte aplikaci Mi Home/Xiaomi Home ze svého smartphonu a povolte čištění, když jste mimo domov.

OLED displej
Intuitivní údaje o kvalitě vnitřního vzduchu s displejem PM2,5 v reálném čase a barevně kódovaným indikátorem. Upravte nastavení čištění pomocí jednoduchých dotykových ovládacích tlačítek, jedním lehkým dotykem, abyste splnili své požadavky na kvalitu vzduchu.

Noční režim s nízkou hlučností
Přepnutím do nočního režimu vypněte jas displeje, abyste neoslňovali a nešumili. Vaše čistička bude udržovat cirkulaci vzduchu a poskytne vám dokonalé prostředí pro nerušené zavření očí.

Rozdíl mezi filtrem Xiaomi a HEPA
Díky kombinaci 2 filtračních technologií: elektrostatického náboje a mechanické filtrace dokáže vysoce účinná filtrační média Xiaomi odstranit 99,97 % částic ve vzduchu o velikosti 0,3 mikrometru a zachytí prach, PM 2,5, pyl, srst domácích mazlíčků, kouř a drobné částice. Ve srovnání s konvenčním HEPA filtrem umožňuje vysoce účinný filtr Xiaomi čističce vzduchu generovat méně hluku a spotřebovávat méně energie tím, že umožňuje průchod většímu množství vzduchu přes filtr při zachování stejné účinnosti čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Hmotnost: 5.6 kg
Distribuce: EU
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×