Xiaomi Smart Pet Fountain

Kód: 5BWB000101
Neohodnoceno
1 489 Kč
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Chytrá fontána pro domácí mazlíčky Xiaomi Smart Pet Fountain je vítězem IF Design Award 2020. Kapacita 2 litry, provozní teplota 4 - 40 °C, simulace horského potoku - kruhový vodní okruh (okysličení), úhel sklonu 7°, hloubková filtrace, provozní hluk v rozsahu 30 Db, aplikace Mi Home / Xiaomi Home, světelný indikátor + průhledné okénko, automatické vypnutí zvednutím rukojeti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Okysličená tekoucí voda
Tato fontána Xiaomi Smart Pet Fountain simuluje horský potok pomocí kruhového vodního okruhu, který nabízí okysličenou tekoucí vodu, která odpovídá povaze domácích mazlíčků a zvyšuje jejich zájem o pitnou vodu.

Zdraví domácího mazlíčka
Tekoucí voda představuje čistý a spolehlivý zdroj vody pro drobné živočichy. Chronické pití nedostatečné nebo nečisté vody může mít vážné negativní účinky na zdraví ledvin a močových cest zvířat.

Účinná hloubková filtrace
Díky 4stupňové účinné hloubkové filtraci jsou jemné částice, chlupy a zbytkový chlór včetně iontů Ca a Mg, které způsobují ledvinové kameny, účinně zachycovány a filtrovány, což zajišťuje zdravou a chutnou vodu, kterou domácí mazlíčci rádi pijí.

Provozní hluk a odklon vody
Výška fontány byla opakovaně testována, aby se zabránilo šplouchajícímu zvuku při přitahování domácího mazlíčka. Odklon vody je navržen pro pomalé a tiché proudění, zatímco horní čerpadlo může snížit rezonanci. Provozní hluk je řízen v rozsahu 30 Db. 3stupňové ztlumení přináší tiché prostředí.

Dálkové ovládání - aplikace Mi Home / Xiaomi Home
Spárovaný s aplikací Mi Home/Xiaomi Home dokáže do vašeho telefonu poslat upozornění, když je potřeba doplnit vodu, vyčistit fontánu a vyměnit filtr. Klepnutím na funkční tlačítko nebo pomocí aplikace přepínejte mezi různými režimy pro každodenní použití.

Světelná indikace
Světla poskytují intuitivní a snadno srozumitelné indikace, zatímco průhledné okénko umožňuje sledování hladiny vody v reálném čase. Když je nedostatek vody, aplikace Mi Home / Xiaomi Home a červený indikátor hladiny vody na fontáně vám připomenou, že máte doplnit vodu.

Snadné čištění bez starostí
Napájecí obvody jsou skryté a oddělené od vodního okruhu, zatímco světlý zásobník lze snadno a bez námahy vyčistit. 

Dostatečný objem 2 litry
Objem 2 l uspokojí potřebu vody dospělé kočky na 4-7 dní a zajistí bezpečnou a čistou vodu pro vašeho mazlíčka, takže můžete s klidem cestovat na krátké výlety. Víko může také uchovávat vodu a vydávat malé množství nouzové pitné vody - v případě výpadku proudu.

Bezpečnostní detaily:

  • Chytré vypnutí.
  • Nylonový napájecí kabel (opletený) - odolný proti kousnutí.
  • 2vrstvá podložka pro lepší stabilitu.
  • Vypnutí indikátoru 1 tlačítkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí mazlíčci
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: