Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se může doba expedice prodloužit na 1-5 dní. Děkujeme za pochopení.

Xiaomi Soundbar 3.1 ch S26E

Kód: 0DQA000101
Neohodnoceno
5 475 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Reproduktor Xiaomi Sound Bar 3.1ch nabídne skvělý zvuk, 7 reproduktorů, 7 režimů, Dolby Audio, Bluetooth 5.0, NFC, HDMI, optický vstup, koaxiální vstup, USB.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Soundbar 3.1 CH
Zvyšte laťku domácího zvuku.

Nechte se pohltit stereo zvukem
Díky 3.1 kanálům vylepšuje Xiaomi Soundbar lokalizaci a čistotu zvuku pro trojrozměrná, vícevrstvá videa a vynikající audiovizuální efekty.

Zvukové ovladače pro ultra vysoké rozlišení
Xiaomi Soundbar 3.1ch posouvá hranice akustického designu se třemi širokopásmovými reproduktory, třemi výškovými reproduktory a volně stojícím basovým reproduktorem. Přesná zvuková produkce, citlivá i na ty nejjemnější změny. Ať už posloucháte hudbu nebo sledujete film, Xiaomi Soundbar 3.1ch je jako byste tam byli osobně. S celkovým maximálním výkonem 430 W cítíte každý úder.

Bezdrátové provedení s nezávislým napájením
Bezdrátový woofer má nezávislé napájení a snadno se nastavuje; jednoduše zapněte a automaticky se připojte k vaší síti. Udržujte svůj domov čistý a uklizený bez dalších chaotických drátů. Díky technologii zvýraznění basů s obrácením fáze je 6,5palcový basový reproduktor schopen větší hloubky a odrazu pro pohlcující zvukový zážitek.

Dolby Audio a DTS Virtual
Technologie duálního dekódování Dolby Audio a DTS. Skutečný filmový zážitek můžete mít i doma s DTS Virtual: X pro bohatší a vzrušující zvukové efekty.

Profi zvukové režimy
Xiaomi Soundbar 3.1ch nabízí různé zvukové režimy, které jsou profesionálně navrženy tak, aby vyhovovaly různým zvukovým potřebám. Najděte si režim zvuku, který vám vyhovuje, ať už hledáte lepší srozumitelnost pro zpravodajské vysílání nebo vylepšenou lokalizaci zvuku pro hraní her.

Režim AI Sound Mode
Když je povolen režim AI Sound Mode, Xiaomi Soundbar 3.1ch se automaticky nastaví na nejlepší nastavení pro aktuálně přehrávaný zvukový obsah. Nemusíte si dělat starosti se změnou nastavení; aktivujte režim AI Sound Mode jediným klepnutím pro vynikající zvukový zážitek během okamžiku.

Praktický ovladač
Nemůžete se obtěžovat vstát z pohovky? Žádný problém. Xiaomi Soundbar 3.1ch je dodáván s jasně označeným dálkovým ovladačem pro jednoduché a snadné nastavení. Přepínejte mezi různými režimy zvuku a vyberte vstupní kanál signálu jediným klepnutím.

Noční režim
Noční režim jsme navrhli s ohledem na vás. Ponořte se do filmu pozdě v noci, aniž byste se museli bát, že někoho vzbudíte.

Zvukové porty pro vaše zařízení
Zvukové porty pro všechna vaše zařízení, připojte se k televizoru, počítači, herním konzolím a dalším. Více možností pro jednoduchý a příjemnější uživatelský zážitek.

Vynikající Bluetooth 5.0
Už žádné potíže s rušivými kabelovými připojeními, Xiaomi Soundbar 3.1ch přichází s vynikajícím Bluetooth 5.0. Vysokorychlostní, stabilní připojení, nízká latence a ochrana proti rušení. Jednoduchá bezdrátová připojení, vaše vstupenka do výjimečného zvukového zážitku.

Změna zvuku pomocí NFC
Podržte své chytré zařízení v dosahu NFC vašeho Xiaomi Soundbar 3.1ch, aby soundbar mohl přehrávat zvuk z vašeho zařízení. Bohatý stereo zvuk během okamžiku, soundbar okamžitě reaguje na vaše zařízení.

Elegantní a praktický design
Zavázali jsme se vyrábět produkty s krásným designem pro váš domov. Xiaomi Soundbar 3.1ch se perfektně hodí k jakémukoliv dekoru, takže si nyní každý může vychutnat vysoce kvalitní zvuk.Dot-matrix OLED displej doplňuje plně integrovaný design

Doplňkové parametry

Kategorie: Soundbary
Hmotnost: 0.9 kg
Distribuce: EU
Barva: Černá
Stav: Nové
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: