Vážení zákazníci, vzhledem k předvánoční vytíženosti dopravců se může doba expedice prodloužit na 1-5 dní. Děkujeme za pochopení.

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° White

Kód: IK1B000101
Neohodnoceno
1 075 Kč
Nedostupné
Položka byla vyprodána…
Chytrá domácí kamera s full HD rozlišením, infračervené noční vidění, obousměrná komunikace, zasílání upozornění na mobilní telefon, úhel pohledu: 110°, díky dvě motorkům schopna pořídit 360° záběr. Data ukládá na NAS / microSD kartu (do kapacity 64 GB). WiFi 802.11 b/g/n. Podpora Amazon Alexa, Google Assistant.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 1080P
Seznamte se s touto pokročilou domácí kamerou, která vám zaručí, že vaše obydlí bude vždy dobře chráněné av bezpečí. S tímto zařízením budete mít vždy svůj dům či byt pod plnou kontrolou - a to díky full HD rozlišení této kamery nebo možnosti pořizovat noční záběry či obousměrně komunikovat s druhou stranou.

Hlavní přednosti

  • Rozlišení 1080P FHD
  • 360° rozhled
  • Infračervené noční vidění
  • Detekce pohybu
  • Obousměrná komunikace
  • Podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa
  • Má 360° pohled
  • Díky dvěma motorům se tato kamera podívá do všech směrů - poskytuje 360° horizontální a 96° vertikální výhled. Pohyb zaručený motorky je tichý a nebude tak působit rušivě.

Lepší noční vidění
S clonou 2.1 může kamera získat více světla za špatných podmínek a poskytnout tak kvalitnější obraz. Její infračervený senzor se zase postará o to, aby i v temné noci kamera odhalila jakékoliv dění v dané místnosti.

S deep learning technologií
S pokročilými algoritmy a integrací technologie hlubokého učení je kamera schopna rozhodnout o tom, kdy vás informovat a kdy ne. Upozornění v podobě výstražné zprávy umí zaslat na kompatibilní mobilní telefon.

Snadné uchování videí
Kamera nabízí dvě možnosti, kde uchovávat pořízená videa. Například na lokálním NAS, nebo v rámci microSD slotu, který podporuje karty do kapacity 64 GB.

Doplňkové parametry

Kategorie: IP kamery
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: