Xiaomi Mi Smart LED Bulb (Warm White)

Kód: 3BW9000101
Tip
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
189 Kč
Skladem
Chytrá žárovka, kterou budete moci ovládat z mobilní aplikace a nebo pomocí hlasových asistentů (Asistent Google či Alexa od Amazonu). Žárovka svítí světlem s teplotou 2700 K (teplá bílá). Možnost uživatelského nastavení intenzity svitu. Snadné nastavení osvětlení pro různé příležitosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Uvažujete o pořízení chytré domácnosti? Nebo vás už nebaví chodit k vypínači, abyste mohli rozsvítit nebo zhasnout světlo? Žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb z našeho e-shopu XM.cz vyřeší nejen tyto problémy.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Na první pohled se jedná o běžnou žárovku, vyzařující teplé bílé (respektive žluté) světlo, se závitem E27. Ve skutečnosti je to ale chytrá žárovka, kterou budete moci ovládat z mobilní aplikace nebo třeba hlasem.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Nechoďme kolem horké kaše a podívejme se na hlavní parametry a funkce:

  • Žárovka svítí světlem s teplotou 2700 K (teplá bílá)
  • Možnost uživatelského nastavení intenzity svitu
  • Chytré ovládání z aplikace a pomocí hlasových asistentů
  • Snadné nastavení osvětlení pro různé příležitosti

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Rozsviťte si domácnost

Zdrojem světla jsou LED, vyzařující teplé žluté světlo. Výsledkem je měkké osvětlení, které vám pomůže uvolnit se a váš domov bude díky němu působit útulnějším dojmem. Maximální jas dosahuje až 810 lumenů, ale můžete ho dle potřeby plynule upravovat.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Lehký materiál, ze kterého je vyrobeno tělo žárovky, zajišťuje rovnoměrný odvod tepla a příjemný vzhled. Svítící část s vysokým indexem lomu je průhledná a poskytuje jasný, ale jemný svit. LED se nepřehřívají a vydrží tak až 25 000 hodin provozu. Při šesti hodinách svícení denně tak může sloužit až 11 let.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Žárovku Xiaomi Mi Smart LED Bulb lze připojit k domácí bezdrátové síti (Wi-Fi), přičemž jednou z jejích výhod je skutečnost, že umí fungovat zcela samostatně. Nepotřebuje ke svému provozu žádnou další komponentu - obejde se tedy bez brány, gatewaye či hubu.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Ovládání bez drátů

Po nainstalování do osvětlovacího tělesa a provedení úvodní konfigurace můžete žárovku ovládat z aplikace Mi Home. Ta je k dispozici zdarma pro telefony s operačními systémy Android a iOS. V ní můžete žárovku rozsvěcet a zhasínat, naplánovat její automatické zapnutí i vypnutí, případně změnit intenzitu světla.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Pokud si nebudete jisti, jaký režim osvětlení je vhodný pro určitou příležitost, můžete si vybrat z doporučených nastavení v chytré aplikaci. Připraveny jsou scénáře pro čtení, práci, usínání, sledování televize a několik dalších situací. Je jen na vás, zda preferujete sluneční světlo, nebo spíš oceníte měkký svit měsíce.

Chytrá žárovka Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Xiaomi Mi Smart LED Bulb lze ovládat hlasovými příkazy prostřednictvím Asistenta Google či Alexy od Amazonu. Nemusíte tak hledat telefon ani chodit k vypínači, abyste rozsvítili nebo zhasli - stačí vyřknout klíčové slovo a o vše ostatní se postará asistent.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žárovky
Hmotnost: 0.24 kg
Značka: Xiaomi
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×