Apple Pencil (2. generace) MU8F2AM/A

Kód: 1LFA000101
Tip
Neohodnoceno
Značka: Apple
2 945 Kč
Skladem
Stylus s řadou nových funkcí navržený pro tablet Apple iPad Pro (2018). Podporuje gesta pro poklepání, automatické párování, bezdrátové nabíjení a magnetické přichycení. Chová se stejně jako tužka. Umožní rychlé, velmi přesné a pohodlné kreslení a ovládání tabletu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavte laťku v kreslení, psaní poznámek a anotování obrázků a dokumentů s Apple Pencil 2. generace!

Apple Pencil 2 je dotykového pero 2. generace, které je kompatibilní pouze se zařízeními Apple (jejich přehled máte uvedený v pravém sloupci), využijete nejen ke kreslení a psaní poznámek, ale také k anotování obrázků a dokumentů. Co to znamená? Pomocí nástroje anotace můžete upravovat snímky obrazovek a fotky, či dokonce vyplňovat a podepisovat PDF dokumenty. I když je tato funkce dostupná jen pro některé aplikace, konkrétně Mail, Fotky a Zprávy, užijete si s ní spoustu zábavy. Můžete kreslit, ale také přidávat texty, různé obrazce, použít lupu nebo právě funkci podpisu. Už nemusíte složitě tisknout dokumenty a opět je skenovat, abyste je odeslali na patřičná místa. Udělejte to hned a v digitální podobě s Apple Pencil 2. generace!

Apple Pencil

Nový minimalistický design a spousta nových funkcí

Nejen, že druhá generace Apple Pencil vás zaujme svým novým jednolitým designem s matným povrchem, ale uhrane vás také širokou škálou nově dostupných funkcí. K těm můžeme zařadit podporu gest či nové možnosti ovládání. Ale nebudeme předbíhat a ještě chvíli se zastavíme u designu. Ten je krásně minimalistický a navržen tak, aby se stal dokonalým společníkem iPadů firmy Apple. K novým funkcím se navíc dostanete poměrně rychle. Stačí dvojité poklepání, díky kterému spustíte na iPadu různé funkce. Hravě tak budete moci měnit štětce, nebo přepínat mezi tužkou, fixy a gumou. Nástroje, pro které má funkce poklepání platit a mezi kterými budete moci přepínat, jednoduše změníte. Je to velice jednoduché řešení, které vám ušetří čas a díky kterému se práce stane zábavou!

Apple Pencil

Promyšlené párování a automatické magnetické nabíjení

I v tomto Apple Pencil 2 přináší revoluci! Zatímco u první generace bylo nabíjení a spárování dostupné přes nabíjecí konektor a Apple Pencil tak mnohdy musel vyčnívat z iPadu, u 2. generace přišli s chytřejším a daleko intuitivnějším řešením! Stačí, když Apple Pencil 2. generace přiložíte rovnou plochou k pravé straně iPadu a stylus se začne nabíjet. Na stejném principu stojí také párování. Prostě jen přiložíte a iPad se s Apple Pencilem 2 jednoduše a rychle spáruje. Navíc se nemusíte obávat, že ho ztratíte! Magnety jsou dostatečně silné na to, aby stylus udržely. Odteď už můžete Apple Pencil 2 i iPad nabíjet současně. Není to úžasné?

Apple Pencil

Splní každé vaše očekávání od prvního okamžiku

Další klíčová vlastnost, které doslova musíte podlehnout. Dotykové pero Apple Pencil 2. generace si okamžitě zamilujete, protože budete ihned vědět, jak ho používat. Žádná zdlouhavá nastavování a laborování nad jeho funkčností. Navíc je to v podstatě obyčejná tužka bez tuhy doplněná řadou chytrých funkcí. Od první chvíle tak splní každé vaše očekávání. Ať už kreslíte jednoduchou skicu, malujete akvarel, nebo jen píšete poznámky, vše je jednoduché tak, jako když píšete obyčejnou tužkou. Apple své produkty přizpůsobuje uživatelům, nechce, abyste se přizpůsobovali vy! 

Apple Pencil

A na závěr vás ohromí svou jedinečnou přesností!

A to díky ultra nízké latenci, kterou disponuje, a taky díky integrovaným citlivým senzorům. Apple Pencil 2. generace reaguje na tlak, který je na ni vyvíjen, a díky tomu je schopna měnit šířku linek, které chcete nakreslit. Pro nakreslení tenké linky postačí jemný tlak, zatímco při silném zatlačení vznikne linka široká. Záleží jen na vás a na vaší jemné motorice. V hrotu pera jsou navíc zabudovány dva senzory, které vám pomohou i ve stínování jednotlivých čar. Stačí stylus naklonit a už stínujete. Probuďte v sobě kreativního umělce!

Doplňkové parametry

Kategorie: Stylusy
Hmotnost: 0.13 kg
Značka: Apple
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×