Apple AirPods 3 s MagSafe nabíjecím pouzdrem

Kód: WNFA000101
6 hodnocení
4 900 Kč
Skladem
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Pokud patříte ke skutečným milovníkům hudby musíte mít sluchátka Apple AirPods (2021) s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Splňují ty nejnáročnější požadavky a poskytují odolnou konstrukci doslova našlapanou technologiemi pro dokonalý zvuk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Apple AirPods (2021) s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem pro ty nejnáročnější

Produkt podléhá specifickým podmínkám při vrácení ve 14ti dnech (viz. obchodní podmínky - odstavec 5.1)

Pokud patříte ke skutečným milovníkům hudby musíte mít sluchátka Apple AirPods (2021) s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem. Splňují ty nejnáročnější požadavky a poskytují odolnou konstrukci doslova našlapanou technologiemi - pro dokonalý zvuk.

  • Technologie Bluetooth 5.0.
  • Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy.
  • Skvělá reprodukce zvuku.
  • Nabíjecí pouzdro.

Skutečný prostorový zvuk
Apple Apple AirPods (2021) vás naprosto ohromí prostorovým zvukem, který je skutečně prostorový a obklopí vás ze všech stran. Díky technologii dynamického snímání polohy hlavy sluchátka zajistí přesnou distribuci každého zvuku ze správného směru tak, aby byl výsledný celkový zvuk co nejlepší.

Snadné propojení
O stabilní a rychlé propojení se stará technologie Bluetooth 5.0, která sluchátka připojí okamžitě po přiblížení k iPhonu. Při prvním připojení se navíc sluchátka spárují se všemi zařízeními na vašem iCloud účtu, což umožní například přijmutí hovoru na iPhonu, bez nutnosti manuálního přepínání, i když posloucháte hudbu na jiném Apple zařízení.

Nabíjecí pouzdro
Funkci domovské základny pro sluchátka představuje elegantní nabíjecí pouzdro. Nejen, že vašim AirPodům poskytne bezpečné uložení, ale zároveň slouží jako zdroje energie a magneticky sluchátka dobíjí. S nabíjecím pouzdrem dosáhnete až na 30 hodin přehrávání. Samotné pouzdro se pak nabíjí pomocí lightning konektoru, ale podporuje i bezdrátové nabíjení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátka
Značka: Apple
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: