Samsung Galaxy Z Flip5 Retro

Máme zde pro Vás zajímavost od značky Samsung!

Samsung Galaxy Z Flip5 Retro

Samsung Galaxy Z Flip5 Retro var2

Samsung vydá 1. listopadu v Koreji, Velké Británii, Německu, Španělsku a Austrálii 2. listopadu ve Francii, limitovanou edici véčkového telefonu inspirovanou "starodávným" modelem SGH-E700, který byl představen již před 20 lety a přinesl tak do světa mobilních telefonů výjimečný design a výkon.

Galaxy Z Flip5 Retro implementoval různé charakteristické rysy Samsungu SGH-E700, jako je kombinace barev Indigo Blue a Silver, UX designová reinterpretace grafiky s 2000 pixely a exkluzivní animace na Flex Window, která dotekem zobrazuje panoráma města.

Samsung Galaxy Z Flip5 Retro var3

V balení zákazník najde 3 karty FlipSuit s logy z různé historie Samsungu, pouzdro FlipSuit a sběratelskou kartu s vyrytým jedinečným sériovým číslem, které zvyšuje sběratelskou hodnotu celého balení Galaxy Z FLip5 Retro.

Samsung Galaxy Z Flip5 Retro var4

Galaxy Z Flip5 Retro bude tedy v limitovaném počtu k dispozici v zemích v Koreji, Velké Británii, Francii, Německu, Španělsku a Austrálii a výhradně na stránkách Samsungu.

Co Vy? Přáli by jste si speciální edici? 

Zatím Vám však lze nabídnou pouze klasickou verzi Samsung Galaxy Z Flip5 Pro více detailních informací stačí kliknout zde…

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×