Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth

Kód: DCFA000101
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
285 Kč
Skladem
Všestranné noční světlo, které se automaticky aktivuje pohybem až do vzdálenosti 6 metrů v zorném úhlu 120 stupňů. Dvě volitelné úrovně osvětlení. Jednoduchá instalace. Magnetická základna. Lze otáčet až do 360°. Napájení: 3 baterie AA (nejsou součástí balení). Ovládání přes mobilní aplikaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další chytrý produkt míří do vaší domácnosti! Pořiďte si chytré světlo s pohybovým čidlem!

Světla s pohybovým čidlem nejsou žádnou novinkou, avšak taková chytrá světla, jako máme v nabídce na našem e-shopu www.xm.cz, jste ještě určitě neviděli! Přináším vám jednu z novinek, kterou si ihned můžete pořídit do svých domácností. Seznamte se všestranným chytrým nočním světlem Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth! Toto světlo je opravdu chytré - použít ho můžete nejen ke svícení, ale samo umí detekovat pohyb či světlo. Zároveň disponuje otáčením o 360 stupňů, a to díky své magnetické konstrukci pro flexibilní nastavení úhlu, nízkou spotřebou energie a inteligentním propojením s řadou chytrých zařízení. Jak to funguje v praxi?

Xaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth

Využijte chytrého propojení!

Protože je Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth vybaveno Bluetoothem lze ho propojit s více chytrými zařízeními najednou. Využijte těchto chytrých funkcí a posuňte obyčejné světlo na vyšší úroveň. Stát se z něho může nejen snímač pohybu, ale také snímač světla. Jak to myslíme? Zařízení zkrátka umí reagovat nejen na pohyb, ale také na okolní světelné podmínky. V praxi se pak může například stát, že když vstanete mezi půlnocí a 7:00, noční světlo v ložnici detekuje pohyb a automaticky zapne stropní světlo Mi Smart LED s nízkým jasem na chodbě. Nebo když přijdete pozdě z práce domů okolo 19. hodiny večerní, noční světlo na verandě detekuje tmavé okolní osvětlení a pohyb a na to automaticky zapne Mi Smart LED stropní světlo a Mi Air Purifier (čističku vzduchu). Tak jednoduché a přitom tak užitečné!

Nabídku chytrých světel či dalších spotřebičů najdete u nás na e-shopu www.xm.cz v sekci Chytrá domácnostVšechny tyto produkty lze spolu propojit a užívat si opravdické chytré domácnosti naplno!

Vytvořte si ideální noční osvětlení!

Někteří z nás v noci vstávají, ať už musejí na záchod, pro pití, nebo vstávají do práce. A taková facka formou rozsvícení světla naplno krátce po probuzení není ničím příjemným. Tomuto však můžete dát sbohem! Stačí si pořídit toto chytré noční světlo a nastavit si ideální noční osvětlení tak, jak vám to bude vyhovovat. Nastavení ideálního osvětlení pro své prostředí najdete v oficiální aplikaci Mi Home, kde můžete upravit například jas, ale i dobu rozsvícení. Poté už stačí jen vstát a světlo se automaticky rozsvítí na základě detekce pohybu člověka či zvířete. Pokud ho navíc umístíte spíše v oblasti nohou, nebude ostatní rušit ani za prosklenými dveřmi.

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth

Umístíte ho kamkoliv!

Chytré světlo Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth je vybaveno designovým 360stupňovým magnetickým držákem. Díky rotaci tak můžete světlo umístit opravdu kamkoliv - na noční stolek, šatní skříň či verandu. Výběr necháme na vás! A také si jich můžete koupit víc a použít ho více v místnostech. A můžete ho položit nejen na skříň, ale třeba i dovnitř. Noční světlo také můžete jednoduše vyjmout z podstavce a používat ho samostatně. Světlo totiž může také stát na rovných površích a nikam vám neuteče. A pokud přeci jen ho budete chtít trochu více ukotvit, můžete použít nálepku, která je součástí balení.

Inteligentní detekce, díky které neohrozí vaše zdraví

Pro přesnou detekci a ochránění vašeho zdraví se doporučuje, aby světlo bylo instalováno směrem dolů, a to v případě, pokud by byla základna namontována ve výšce více než 1,9 metrů nad podlahou. A naopak... Pokud by byla základna namontována ve výšce pod 0,5 m nad podlahou, je vhodnější směřovat světlo nahoru. Optimálního výsledku však vždy dosáhnete na základě svých preferencí. Oblast detekce je opravdu široká. Snímač funguje na vzdálenost 6 metrů před světlem, 2,5 metrů do stran a horizontálně do 120stupňů. Nicméně vás chceme ujistit, že tento světelný zdroj je vědecky nakonfigurován pro lepší ochranu očí. Je vybaven teplým, jemným žlutým světlem bez viditelného blikání a škodlivého modrého světla. Vstávat tak klidně můžete i v noci či brzy k ránu a nikoho nevyrušíte při odpočinku.

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth

Minimalistický design a dlouhá výdrž

Toto chytré noční světlo oplývá minimalistickým designem, a tak se hodí do každého koutu místnosti. Je nárazuvzdorné, a to díky solidní odolnosti a kvalitě, na které se můžete spolehnout. Difuzní kryt je vyroben z PC a nabídne tak měkké osvětlení bez viditelných kuliček. Součástí je Fresnelova čočka, jež je zpracována řemeslně na míru. K provozu světla pak stačí tři kusy AA baterií, které vám zajistí až 365 dní výdrže při nízkém jasu či 180 dní výdrže s nastavením nejvyššího jasu. Co myslíte? Bude tento chytrý výrobek součástí vaší domácnosti?

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční světla
Hmotnost: 0.141 kg
Značka: Xiaomi
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×