Xiaomi Mi Router 4C

Kód: LB0A000101
Neohodnoceno
Značka: Xiaomi
369 Kč
Skladem
Wi-Fi router podporující pásmo 2,4 GHz s rychlostí až 300 Mb/s. Podporované standardy: IEEE 802.11 b/g/n, IEEE 802.3/3u. Porty: LAN: 2x 10/100 Mb/s. Čtyři výkonné externí všesměrové antény. Ovládací aplikace: Mi WiFi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Mi Router 4C

Potřebujete pokrýt domácnost, firmu nebo jiné prostory signálem Wi-Fi? Pokud hledáte levné, ale spolehlivé řešení, může být odpovědí na tyto požadavky Xiaomi Mi Router 4C. Zařízení se čtyřmi externími všesměrovými anténami nabídne rychlost a velmi dobrý dosah.

Xiaomi Mi Router 4C

Router Xiaomi nabízí přenosovou rychlost až 300 Mbps, což znamená, že pro něj nebude problém přenášet velké soubory či streamovaná videa ve vysokém rozlišení. K jeho stabilitě pak přispívá pracovní paměť s kapacitou 64 MB. Nastavení, obsluhu a kontrolu lze provádět z aplikace v chytrém telefonu.

Silný signál

Čtyři výkonné externí všesměrové antény se ziskem 5 dBi jsou zárukou silného signálu, širokého pokrytí a rychlých datových přenosů. Router díky nim spolehlivě pokryje bezdrátovou sítí i komplikované prostory.

Xiaomi Mi Router 4C

Základním úkolem Wi-Fi routeru je doručit data tam, kam patří - tedy například odeslat požadavky z vašeho tabletu na server, následně přijmout data a předat je zpět. Důležitou roli v tomto směru hraje pracovní paměť, která má v tomto případě kapacitu 64 MB, což zcela dostačuje pro stabilní a plynulý provoz.

Xiaomi Mi Router 4C

Xiaomi Mi Router 4C nabízí široké možnosti nastavení. Můžete se ale také spolehnout na chytrou optimalizaci, která zajistí plynulý zážitek při hraní her, poslechu hudby a sledování streamovaného videa. Můžete také upřednostnit prioritní šířku pásma sítě pro jedno konkrétní zařízení.

Bezpečnost na prvním místě

Při provozování bezdrátové sítě je na místě myslet i na její zabezpečení. Mi Router 4C vás může upozornit, když se k síti připojí nové zařízení - v takovém případě můžete připojení buď povolit, nebo dané zařízení zablokovat jeho zařazením na černou listinu.

Xiaomi Mi Router 4C

Chcete-li zvýšit rychlost sítě, stačí otevřít aplikaci Mi WiFi a přejít na panel nástrojů. Zde jednoduše klepnete na tlačítko pro optimalizaci Wi-Fi router následně provede úpravu nastavení ve více dimenzích, jejichž výsledkem by měl být nejvyšší možný výkon.

Velmi šikovná je také možnost vzdálené správy. Svou domácí síť můžete kdykoli spravovat pomocí aplikace Mi WiFi v mobilním telefonu. Díky ní budete mít stav své domácí sítě pod kontrolou, i když zrovna nejste doma.

Jednoduché nastavení

Příjemný uživatelský zážitek si můžete užít už při úvodní konfiguraci. Nejprve si na telefon nainstalujte aplikaci Mi WiFi. Pak k routeru připojte napájecí adaptér a zapněte ho tlačítkem. V telefonu vyhledejte a připojte se k Wi-Fi Xiaomi_XXXX, spusťte aplikaci a dokončete potřebná nastavení.

Xiaomi Mi Router 4C

Jistě oceníte i jednoduchý design, díky kterému se router se snadno hodí do jakéhokoli domácnosti. Tělo přístroje je vyrobeno z matného bílého plastu, jež umožňuje splynutí s jakoukoli místností v bytě nebo domě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Routery
Hmotnost: 0.902 kg
Značka: Xiaomi
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×