Xiaomi Smart Airpurifier 4 Pro White

Kód: V02B000101
Neohodnoceno
6 036 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi Smart Airpurifier 4 Pro
Inteligentní čistička vzduchu

Xiaomi Smart Air Purifier 4 má částicový CADR až 500 m3/h, dokáže dodat 8330 l vyčištěného vzduchu za minutu. Vyčištěný vzduch se dostane do každého koutu vašeho domova, takže vy i vaše rodina můžete neustále zdravě dýchat.

Komplexní sledování změn kvality vzduchu
Komplexní sledování změn kvality vzduchu pro cílenější a účinnější čištění. V automatickém režimu vaše čistička monitoruje kvalitu vzduchu v reálném čase a automaticky upravuje rychlost čištění.

  • Detekce hrubých částic - pyl, popel, srst.
  • Detekce jemných částic - částice v kouři, škodliviny.

Intuitivní displej a snadné ovládání
Intuitivní údaje o kvalitě vnitřního vzduchu s displejem PM2,5/PM10 v reálném čase a barevně odlišeným světelným proužkem. Upravte nastavení čištění pomocí jednoduchých dotykových ovládacích tlačítek, jedním lehkým dotykem, abyste splnili své požadavky na kvalitu vzduchu.

Filtr na 6-12 měsíců
Filtr vyrobený z velkoplošného vysoce účinného filtru a velkoobjemového kvalitního aktivního uhlí vydrží 6-12 měsíců. Není nutná častá výměna filtru.

Filtr 3v1
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro je vybaven filtrem 3v1, včetně primárního filtru, vysoce účinného filtru Xiaomi a vysoce kvalitního filtru s aktivním uhlím, které společně čistí váš vzduch a udržují vás zdraví. Odstraní 99,97 % částic o velikosti 0,3µm.

Aktivní uhlí pro odstranění zápachu
Aktivní uhlí má vysokou míru adsorpce, dokáže eliminovat pachy a udržet váš vzduch svěží.

Eliminace zatuchlého vzduchu
Vylepšené čištění vzduchu s čištěním prachu, díky kterému se budete cítit jako v lese.

Chytrá aplikace Mi Home/Xiaomi Home
Použijte aplikaci Mi Home/Xiaomi Home k aktivaci čističky vzduchu na cestách, takže váš domov bude svěží hned od vašeho příjezdu.

Nočni režim s nízkou hlučností
Přepnutím do nočního režimu vypněte jas displeje, abyste neoslňovali a nešumili. Vaše čistička bude udržovat cirkulaci vzduchu a poskytne vám dokonalé prostředí pro zdravý spánek.

Ochrana kojenců - mřížka a její číštění
Pro ochranu kojenců ve vašem domě je horní mřížka přišroubována a nelze ji náhodně odstranit. Odšroubujte a vyjměte mřížku pro snadný přístup k lopatkám ventilátoru a vzduchovým kanálům. Vyčistěte vnitřek čističky, abyste zabránili sekundárnímu znečištění.

Rozdíl mezi filtrem Xiaomi a běžným HEPA
Díky kombinaci 2 filtračních technologií: elektrostatického náboje a mechanické filtrace dokáže vysoce účinná filtrační média Xiaomi odstranit 99,97 % částic ve vzduchu o velikosti 0,3 mikrometru a zachytí prach, PM 2,5, pyl, srst domácích mazlíčků, kouř a drobné částice. Ve srovnání s konvenčním HEPA filtrem umožňuje vysoce účinný filtr Xiaomi čističce vzduchu generovat méně hluku a spotřebovávat méně energie tím, že umožňuje průchod většímu množství vzduchu přes filtr při zachování stejné účinnosti čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističky vzduchu a zvlhčovače
Hmotnost: 5 kg
Distribuce: EU
Barva: Bílá
Stav: Nové

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení