Realme 9i

Realme 9i - dokáže naplnit své limity na maximum?
Realme 9i se pyšně řadí ke smartphonům, které efektivně dokáží snoubit technologie a design. Uspokojí tak technické nadšence i jemnou ženskou ruku. Ve své střední cenové třídě vám nabídne maximum možností, které začínají třeba o 36 % vyšší rychlostí nabíjení, 33W Dart Charge, která vás nebude zbytečně zdržovat doma.Realme 9i bannerCo reálně pocítíte při běžném použití?
Chytrý telefon Realme 9i přichází na trh vybaven extra výkonným procesorem, který nese označení Snapdragon 680. Jako koncový uživatel pocítíte perfektní taktovací rychlost a plynulý chod a výkon. Za zmínku však stojí, že spotřeba energie není nijak narušena. Při hraní her tak můžete “vypnout” a bavit se, bez obav, že před těsným vítězstvím se vám telefon vypne. 5000mAh baterie má dostatečnou kapacitu, aby uspokojila vaše potřeby.

Nesmíme také vynechat displej, chytrý telefon Realme 9i se snaží docílit svým zpracováním toho, aby byl jeho uživatel spokojený. I proto nabízí 90Hz obnovovací frekvenci, která se inteligentně přizpůsobí požadavkům na snímkovou frekvenci více scén. Rozlišení FHD+ vám umožní sledovat videa a fotografie ve výrazném rozlišení, které bude plné dynamických barev a detailů.

Realme 9i banner var2Na vlně čistých tónů a cool selfies
Většina mobilních telefonů je skoro denně využívána k poslechu hudby. Pokud máte rádi značku Realme a nechcete se ochudit o své oblíbené skladby, tak si koupí tohoto modelu, Realme 9i, polepšíte o duální stereo reproduktory, které podporují technologii Hi-Res Audio. Špičkové tóny vašich oblíbených skladeb vás budou bavit.  Umělá inteligence, která vládne ve světě selfie, dokáže vyobrazit vaše snímky v ohromujícím provedení. 16MPx čočka, s HD rozlišením, zaznamená vaše selfie fotografie v jasných tónech. Trefný pocit dnešní doby, že kdo nefotí selfie, jako by nebyl?

Další spolehlivý telefon na trhu?
V neposlední řadě je ale velice zásadní paměť. Kam všechny ty vaše videa, hry a snímky dáte? Nechcete se omezovat a vybírat, co má větší prioritu? Interní úložiště až 128 GB by mělo snadno pokrýt požadavky standardního uživatele.

Všechny zmíněné detaily, smartphonu Realme 9i, z něj dělají adepta na další spolehlivý telefon, který tato značka vypustila na trh. 

  • Rychlé nabíjení 33W Dart Charge.
  • 5000mAh baterie.
  • Zvuk Hi-Res Audio.
  • Rozlišení FHD+. 

Realme 9i banner var3Zaujal vás tento produkt? Pro více detailních informací stačí kliknout zde...×

Splátková kalkulačka ESSOX

×